Brigádnik - IT podpora pre odbor stratégie

DÔVERA zdravotná poisťovňa, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Einsteinova 25, Bratislava
  • Ponúkaný plat (brutto): dohodou
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

HĽADÁME
Hľadáme šikovného študenta/šikovnú študentku na dohodu na odbor stratégie. Práca kombinuje rutinnú administratívu a komunikáciu s dodávateľmi s kreatívnou prácou pri ďalšom rozvoji IS (predovšetkým Elektronická pobočka pre poskytovateľa a poistenca).
Ak Vás zaujímajú nové technológie, chcete sa dozvedieť čo-to o našom zdravotnom systéme a stať sa perspektívnou súčasťou nášho tímu, zašlite svoj stručný životopis.

ČO BUDETE ROBIŤ
  • spolupráca na vecných zadaniach pre rozvoj IS zdravotnej poisťovne
  • špecifikácia detailov v zadaniach pre rozvoj IS (SQL, návrh algoritmov,...)
  • komunikácia s dodávateľom pri ohľadom upresnenia zadaní pre rozvoj IS
  • spolupráca s UX tímom pri dizajne nových funkcionalít
  • testovanie dodanej funkcionality
  • zadania na dodatočnú opravu funkcionality a sledovanie ich realizácie dodávateľom
  • podpora užívateľom IS – odpovede na otázky, riešenie hlásenia chýb, spracovanie požiadaviek (realizácia cez administrátorský účet, posunutie na dodávateľa, výber a kontrola dát)
  • pravidelné preventívne testovanie existujúcej funkcionality
  • návrhy na vylepšenie existujúcej funkcionality

Iné výhody

prax, prax, prax a účasť na akciách spoločnosti typu vianočný večierok, športové hry :)

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

študent vysokej školy

Počítačové znalosti - programátor

SQL - základy

  • študent vysokej školy
  • komunikačné zručnosti,
  • samostatnosť, kritické myslenie, zodpovednosť, kreativita,
  • časová flexibilita,
  • nástup ASAP.

DÔVERA zdravotná poisťovňa, a. s. je najväčšou súkromnou zdravotnou poisťovňou na Slovensku, podľa nezávislého inštitútu HPI najlepšou na trhu. Zabezpečuje kvalitnú, dostupnú a modernú zdravotnú starostlivosť pre 1,4-milióna poistencov. Stavia na viac ako 20-ročnej tradícii. Je lídrom v hodnotení kvality a efektivity nemocníc, ako prvá a zatiaľ jediná zo slovenských zdravotných poisťovní zverejňuje ich rebríček. Prináša širokú ponuku nadštandardných služieb zameraných najmä na prevenciu a zdravý životný štýl pre celú rodinu.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Poisťovníctvo

Informácie o výberovom konaní

Ďalej hľadáme:
• schopnosť analytického myslenia a kreatívny prístup k riešeniu problémov,
• schopnosť kriticky pracovať s odbornou zahraničnou literatúrou,
• samostatnosť, zodpovednosť a ochota učiť sa,
• dôslednosť a precíznosť,
• schopnosť tímovej spolupráce,
• dobrý time-management pri zvládaní viacerých úloh a projektov naraz, schopnosť prioritizácie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2016 (ostáva ešte 24 dní)

Adresa spoločnosti

DÔVERA zdravotná poisťovňa, a.s.
Cintorínska 5
949 01 Nitra

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Petra Novotná
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2349700   Dátum zverejnenia: 17.11.2016