Prijímací technik/Servisný poradca Volkswagen a Audi

DOVE, s.r.o.

Miesto práce
Motocentrum - areál Poprad Východ, okres Poprad
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
600 - 1000 EUR/mesiac, Mzda je závislá od výkonu pracovníka i servisu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príjem zákazníkov, ponuka a predaj služieb servisu
- prijem zákazníckych vozidiel do servisu
- rozhovor so zákazníkom, zisťovanie jeho potrieb, ponuka
- spolupráca s mechanikom na diagnostikovaní porúch
- rozdeľovanie prijatých vozidiel mechanikom podľa odbornosti
- zabezpečenie rýchlej, správnej a úplnej údržby a opravy automobilu zákazníka
- fakturácia
- vypracovávanie ponúk, na základe individuálnych požiadaviek zákazníkov
- vybavovanie reklamácií s dôrazom dosiahnutia spokojnosti zákazníka

- zabezpečenie technických a obchodníckych školení
- možnosť profesného vzdelávania a kariérneho rastu
- technické a technologické zázemie
- starostlivosť o zamestnancov
- športové a kultúrne aktivity
- aktívna pomoc manažmentu

Hľadáme komunikatívneho kolegu, ktorý sa chce realizovať v obchode so službami a my mu pomôžeme k rýchlej adaptácii v automobilovej branži. Veríme, že úspech firmy je daný úspechom jej zamestnancov.

Na uvedenú mailovú adresu nám zašlite Váš štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku.
Kontaktovať budeme iba tých uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá. Za Váš záujem a porozumenie Vám ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické,ekonomické

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- vysoká zákaznícka orientácia, ochota pomôcť
- obchodnícke myslenie
- komunikatívnosť
- prehľad v automobiloch a technike vítaný
- flexibilita, kreativita
- zodpovednosť a spoľahlivosť

Spoločnosť DOVE, s.r.o., C-CAR s.r.o. je autorizovaným predajcom vozidiel značky Volkswagen, Citroen a autorizovaným servisom vozidiel Volkswagen, Citroen a Audi. Našim cieľom je byť úspešnou firmou so spokojnými zákazníkmi a spokojnými zamestnancami.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 494807  Dátum zverejnenia: 24.11.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600 - 1000 EUR/mesiac, Mzda je závislá od výkonu pracovníka i servisu.