Automechanik v servise Volkswagen/Audi/Citroen

DOVE, s.r.o.

Miesto práce
Poprad
Termín nástupu
Podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1 500 €/mesiac, Mzda je závislá od výkonu mechanika

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- diagnostika poruchy vozidla
- oprava a údržba vozidiel
- účasť na vysokoodborných školeniach

- technické vybavenie a profesionálne zázemie autorizovaného servisu
- odborný rast (školenia VW, Audi, Citroen)
- víkend voľný

Na uvedenú mailovú adresu nám zašlite Váš štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku. Kontaktovať budeme iba tých uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá. Za Váš záujem a porozumenie Vám ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Mechanik

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Automechanik, autoelektrikár, prax v odbore vítaná

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vyučenie v obore podmienkou
- prax s diagnostikou VW je veľkou výhodou
- prehľad v automobiloch, technike a elektronike vozidiel
- prax s prácou s modernými počítačovými zariadeniami výhodou
- technické myslenie
- zodpovednosť a spoľahlivosť
- samostatnosť, zručnosť, vysoké pracovné nasadenie
- zodpovednosť za vykonanú prácu

Spoločnosť DOVE, s.r.o., C-CAR s.r.o. je autorizovaným predajcom vozidiel značky Volkswagen, Citroen a autorizovaným servisom vozidiel Volkswagen, Citroen a Audi. Našim cieľom je byť úspešnou firmou so spokojnými zákazníkmi a spokojnými zamestnancami.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3023224  Dátum zverejnenia: 21.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 1 500 €/mesiac, Mzda je závislá od výkonu mechanika