Obchodný zástupca

ROIN, s. r. o.

sklad: Pestovateľská 9, 82101 Bratislava, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj
Termín nástupu
najneskor 1.9.2014
Mzdové podmienky (brutto)
Základný plat + podiely na obrate obchodného zástupcu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Predstavovať výrobky Double N, s.r.o. zákazníkom a informovať zákazníkov o kvalite alebo použití týchto výrobkov.
• Vedenie všetkých potrebných informácií a údajov o zákazníkoch v kartách zákazníkov a pravidelné obnovovanie týchto údajov.
• Vytvorenie optimálnej frekvencie návštev zákazníkov za účelom efektívneho pracovného pokrytia oblasti.
• Docielenie pravidelných platieb od priamych zákazníkov ako aj splácanie starých pohľadávok.
• Získavanie informácií o cenách, stratégii a aktivitách konkurencie.
• Plánovanie pracovných aktivít na týždennej báze a následná informácia o pláne priamemu nadriadenému.
• Zápis realizovaných aktivít do karty zákazníka a pracovného výkazu, zasielanie pracovného výkazu priamemu nadriadenému na týždennej báze.
• Vytvoriť a rozvíjať sieť kontaktov s kľúčovými osobami v profesionálnych,
záujmových a štátnych organizáciach vo svojom regióne, ktoré majú vzťah
k problematike nášho obchodovania.
• Rozvíjať svoje profesionálne schopnosti a rozširovať svoje znalosti, ktoré sa
vzťahujú k pracovným úlohám.
• V prípade potreby sa podielať na plánovaní a príprave predajných aktivít v manažérskom tíme.

služobný automobil, služobný telefón, počítačové vybavenie

Obsadzujeme pozíciu obchodného zástupcu v jednotlivých regiónov- mesto Bratislava, západné Slovensko a stredné Slovensko - po 1 pozícii do každého regiónu.

Vybraným uchádzačom dáme na vedomie postup do užšieho výberu.
Životopisy prosíme zasielať výhradne mailom, telefonicky informácie nepodávame.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
.NET - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Schopnosti:
- motivácie, - presvedčenia, - vyjednávania, - kritického myslenia, - aktívneho načúvania, - analytického myslenia, - prispôsobenia

Danosti:
- komunikatívnosť, - spoľahlivosť, - vytrvalosť, - energickosť, - čestnosť, - zmysel pre tímovú prácu, - zodpovednosť

Spoločnosť ROIN, s.r.o. patrí medzi najvýznamnejších dodávateľov v oblasti priemyselnej hygieny. Sme autorizovaný distribútor značiek Tork, Kimberly Clark, SATINO, ECOLAB, Diversey, Cormen, člen skupiny INPACS Global Supply Solution, najväčšej nákupnej aliancie na svete a Garantovaný dodávateľ Zväzu hotelov a reštaurácií. Na trhu pôsobíme od roku 2002.
Koncepcia a hodnota našej značky nespočíva len vo vlastnostiach a účinnosti našich výrobkov. Trvalo udržateľný rozvoj je nedielnou súčasťou spôsobu nášho podnikania, pri ktorom zohľadňujeme nielen ekonomické a sociálne otázky, ale aj aspekty týkajúce sa životného prostredia. Našimi spokojenými zákazníkmi sú upratovacie spoločnosti, hotely, priemyselné podniky, reštaurácie či školy.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1518303  Dátum zverejnenia: 21.7.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základný plat + podiely na obrate obchodného zástupcu