Account manager

dotcom.sk s. r. o.

Miesto práce
Vajnorská 100, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
1200 - 1500, výška mzdy bude závisieť od skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadenie projektov a každodenná komunikácia s pridelenými klientami, vytváranie a upevňovanie vzťahov. Zodpovedné vedenie projektov od prijatia objednávky, cez jej sprocesovanie až po konečnú fakturáciu.
K náplni práce tiež patrí:
- prezentácia pred klientom
- vyhodnocovanie profitability pridelených klientov

- práca v mladom, kreatívne mysliacom tíme
- veľkí klienti do portfólia
- možnosť osobného a profesionálneho rastu
- vzdelávacie a tréningové aktivity
- pracovné prostredie v nových priestoroch s výhľadom na Kuchajdu aj Bratislavský hrad
- plat úmerný schopnostiam a skúsenostiam
- podpora kolegov so skúsenosťami z najväčších slovenských agentúr
- výborná káva a home office
- pravidelné spoločné raňajky
- zásoby Red Bullu aj stolný futbal
ďalšie benefity, o ktorých si povieme osobne...

Informácie o výberovom konaní

Výberové konanie je formou osobného pohovoru.
Počet výberových kôl: 2

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonómia, marketing, digitál

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Výborné komunikačné a prezentačné znalosti.
Projektové riadenie.
Analytické schopnosti, logické a strategické myslenie.
Samostatnosť a tvorivosť.
Organizačné a rozhodovacie schopnosti.

Sme fullservisová reklamná agentúra so silným digitálnym zázemím. Svojim klientom poskytujeme služby od návrhu korporátnej identity až po komplexné komunikačné stratégie. Medzi našich klientov patria: Tesco, Slovnaft, JTRE, Jablčnô, Slovanet, Budiš, Víno Matyšák, innogy, Karička, Babybel a mnoho ďalších.
ID: 1407376  Dátum zverejnenia: 10.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1200 - 1500, výška mzdy bude závisieť od skúseností uchádzača.