Skladník/čka - vyskladnenie tovaru

DOROPHARM, k.s.

Miesto práce
Teslova 19, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vyskladnenie tovaru - skúsenosti s vyskladnením tovaru sú podmienkou
Preberanie tovaru dodaného do skladu, kontrola dodacích listov a ďalších sprievodných dokumentov
Ukladanie a skladovanie tovaru
Udržiavanie skladových priestorov v predpísaných podmienkach
Zodpovednosť za správu materiálu, spolupráca na inventúrach tovaru v sklade

možnosť osobného rozvoja a profesného rastu
dynamické pracovné prostredie
interné zaškolenie
trvalý pracovný pomer
13.plat

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

znalosť skladových procesov, spoľahlivosť
flexibilita, komunikatívnosť, zodpovednosť
bezúhonnosť

Spoločnosť Doropharm, k.s. pôsobí na Slovensku od roku 2007 a jej hlavnou činnosťou je veľkodistribúcia farmaceutických a zdravotníckych produktov. Vznikla zo sesterskej spoločnosti Splipharm, ktorá v tejto činnosti pôsobí v Rakúsku. Konkurencie schopnosť si spoločnosť zabezpečuje neustálym rozširovaním sortimentu o ďalšie produkty. Momentálne má vo svojom sortimente viac ako 5000 rôznych produktov.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2197574  Dátum zverejnenia: 27.7.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou