Osobná trénerka - Fitness štúdio - Bratislava-Staré Mesto

Dormio s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie osobných tréningov
- aktívna spolupráca s cvičiacim klientom
- aktívna práca s technologickým zariadením používaným pri tréningu
- odborné poradenstvo klientom/konzultácie
- organizácia harmonogramu tréningov
- vedenie určených záznamov z tréningov (elektronicky i písomne)
- aktívna komunikácia s klientmi
- dodržiavanie prevádzkového poriadku (zvýšené nároky vzhľadom na používanú technológiu)
- dodržiavanie firemných smerníc
- udržiavanie prevádzkových priestorov v čistote a poriadku, striktné dodržiavanie hygieny
- práca s PC, el. pokladňou

Úspešná uchádzačka má výrazne pozitívny vzťah k športu, k zlepšovaniu fyzickej kondície, zdravému životnému štýlu, dokáže na úrovni komunikovať, ovláda základy odbornej terminológie fitness a základy anatómie človeka a ovláda PC na užívateľskej úrovni.
Vlastníctvo zdravotného preukazu, masérskeho kurzu, kurzu Pilates inštruktor výhodou.

Vzdelanie, prax v oblasti trénerstva, fitness, fyzioterapie, rehabilitácie, zdravej výživy podmienkou!!! Vhodné predovšetkým pre poslucháčov/absolventov FTVŠ UK, SZU.

Viac o fitštúdiu: www.vitalbody.sk

www.facebook.com/VitalbodySpeedfitnessStudio

Medzinárodný certifikát trénera Speedfitness -tréningy metódou EMS
Využívanie tréningového zariadenia pre budovanie vlastnej kondície.

Pokiaľ Vás ponuka zaujala a spĺňate uvedené kritériá, zašlite prosím krátky motivačný list a životopis prípadne i spolu s aktuálnou fotografiou e-mailom na adresu: [email protected]. Viac info o fitštúdiu: www.vitalbody.sk

Kontaktovať budeme len vybrané uchádzačky, ktoré budú spĺňať požadované kritériá. Tieto uchádzačky budú pozvané na osobný pohovor v mieste prevádzky v Bratislave.

Zaslaním životopisu vyjadrujete súhlas so spracovaním údajov pre potreby obsadenia inzerovanej pracovnej pozície v spoločnosti Dormio s.r.o. v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. O ochrane osobných údajov v platnom znení. Súhlas je platný do jeho odvolania dotknutou osobou. Súhlas je možné kedykoľvek písomnou formou odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovednosť, precíznosť, pracovitosť.
Samostatnosť, lojalita.
Organizačné schopnosti.
Schopnosť plniť zadania a požiadavky načas a presne.
Solídne vystupovanie, výborné komunikačné schopnosti.
Pozitívne myslenie, vyznávanie zdravého životného štýlu.
Technická zručnosť a ovládanie PC.

Firma Dormio s.r.o. prevádzkuje štúdiá zamerané na cvičenia, rehabilitáciu, posilnenie svalstva, formovanie postavy prevratnou a veľmi efektívnou tréningovou metódou EMS (electric muscle stimulation - elektrická stimulácia svalstva).

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1807708  Dátum zverejnenia: 16.9.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou + bonusy