Asistent predaja Dormeo Home Bratislava

Dormeo Home Slovakia spol. s r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
1 000 - 1 200 EUR/mesiac1000 Eur základná mzda+ variabilná zložka platu: priemerne 150 - 200€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Hľadáme nového kolegu/kolegyňu do predajne, ktorý by dokázal flexibilne pracovať na dvoch rôznych predajniach v Bratislave (Bory Mall a Nivy).
  • Hlavnou pracovnou náplňou je: poskytnúť vysoký štandard poradenstva zákazníkom, starostlivosť o prevádzku, práca s tovarom, práca s pokladňou, merchandising (úprava výkladov a interiéru prevádzky), kontrola cien, spolupráca pri inventúrach.

  •  medzinárodná spoločnosť s príjemným pracovným prostredím, ktoré podporuje osobný a profesionálny rast
  • funkčné tréningy a vzdelávacie semináre potrebné na pozíciu
  • zvýhodnený zamestnanecký program pri nákupe produktov
  • príjemná pracovná atmosféra
  • flexibilný pracovný čas
  • stravné lístky vo výške 5,85 €
  • firemné teambuildingy a večierky
  • motivačné súťaže každý mesiac

Ak Vás táto ponuka zaujala, zašlite svoj životopis v slovenskom jazyku, v ktorom prosím uveďte telefonický a emailový kontakt.

Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí prejavia záujem o danú pozíciu, kontaktovať však budeme iba vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Ochota pracovať v tíme.
  • Výborné komunikačné znalosti.
  • Kreativita a súťaživosť.
  • Predajné skúsenosti výhodou, nie však podmienkou.
  • Stredná úroveň práce s PC

Sme medzinárodná spoločnosť, ktorá neustále rozširuje svoju pôsobnosť aj v iných štátoch Európy. Patríme k popredným lídrom vytvárajúcim komplexné marketingové riešenia a služby, ktoré zvyšujú predaj tovaru a znalosť značky na trhu. Profesionálne využívame mnohé predajné kanály: internet, maloobchodné predajne, telemarketing.
ID: 4786039  Dátum zverejnenia: 15.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac