Majster sériovej výroby

DOR, s.r.o.

Miesto práce
Považské Podhradie 313, Považská Bystrica
Termín nástupu
dohodou, možný ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
Plat dohodou. Motivačné finančné ohodnotenie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie pridelených pracovníkov, ich zaškolovanie
- hodnotenie a motivácia pracovníkov
- sledovanie a presadzovanie plnenia cieľov výroby
- zaisťovanie priebehu výrobného procesu v súlade s platnou dokumentáciou
- sledovanie kvality výroby dielov
- optimalizovanie jednotlivých procesov a výroby dielov
- zabezpečovanie výkonu údržb a opráv strojov a zariadení, ako aj nástrojov, náradia a prípravkov
- zaistenie používania predpísaných OOPP
- spolupráca pri zavádzaní nových dielov a technických zmien do výroby spoločne s oddelením prípravy výroby
- riešenie reklamácií a nezhodných dielov v spolupráci s oddelením kontroly kvality
- odhalovanie a eliminovanie plytvaní pri jednotlivých procesoch ako aj pri samotnej výrobe dielov

- práca v perspektívnej spoločnosti pôsobiacej v automobilovom priemysle,
- práca v príjemnom kolektíve,
- možnosť práce na zaujímavých projektoch,
- možnosť odborného rastu,
- možnosť získať mesačný výkonnostný bonus,
- možnosť získať kvartálny dochádzkový bonus,
- príspevky na stravovanie,
- firemné akcie,
- zaškolenia a starostlivosť o kvalifikáciu zamestnancov, možnosť odborne sa rozvíjať

V prípade Vášho záujmu zašlite svoj aktuálny štruktúrovaný životopis v Sj na našu e-mailovú adresu alebo na poštovú adresu uvedenú nižšie.

Budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú stanovené kritériá danej pracovnej pozície. Ďakujeme za pochopenie.

Vo Vašej žiadosti priložte súhlas so spracovaním osobných údajov v tomto znení: Dávam súhlas spoločnosti DOR, s.r.o. na dobu neurčitú so spracovaním osobných údajov, za účelom zaradenia svojich zaslaných dokumentov do databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zákona č. 428/2002 Zb.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárske, technické

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Internet (e-mail, www) - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

strojárska oblasť
2

- skúsenosti na obdobnej pozícii
- skúsenosti s tímovou prácou
- vytrvalosť a dôslednosť
- ochota učiť sa
- odolnosť voči stresu
- komunikačné zručnosti
- organizačné zručnosti

- výroba tlakových odliatkov zo zliatin Al a Zn, vrátane ich mechanického opracovania, lakovania a montáže do montážnych skupín pre automobilový a ľahký priemysel
- výroba foriem na tlakové liatie a obstrihových nástrojov a lisov

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

DOR, s.r.o.
Považské Podhradie 313
017 04 Považská Bystrica
ID: 929128   Dátum zverejnenia: 5.10.2016