Inžinier kvality

DOR, s.r.o.

Miesto práce
Považská Bystrica
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- dohodnutie požiadaviek kvality na proces a produkt so zákazníkom,
- spracovanie review drawing, FMEA, MSA, CP pre každú fázu produktu,
- aktívna komunikácia so zákazníkom,
- tímová koordinácia činností pre zabezpečenie plnenia Quality Customer Requirements,
- zabezpečenie PPAP a schválenia zákazníkom,
- možnosť zavádzania zlepšovacích procesov,
- zabezpečenie dosiahnutia stanovených KPI,
- zabezpečenie a výkon školení pracovníkov na CP,
- sledovanie a vyhodnocovanie spokojnosti zákazníka,
- riešenie reklamácií (zákazníka aj k dodávateľom),
- zabezpečenie plnenia cieľov kvality výroby (ppm, náklady na nekvalitu,...),
- zabezpečenie a realizácia QRQC, 8D,
- schvaľovanie kvality nakupovaných dielov u dodávateľov,
- ovládanie meradiel, metrologických prístrojov a kontrolných prípravkov,
- vykonávanie interných a dodávateľských auditov (systém, proces, produkt).

Práca v stabilnej spoločnosti
Dobrý pracovný kolektív

Životopisy zasielajte buď elektronicky na adresu: dor@dor.sk alebo poštou na adresu: Považské Podhradie 313, 017 04 Pov. Bystrica.
Z dôvodu veľkého záujmu budú oslovení len vybraní uchádzači.
Je potrebné pripojiť Váš súhlas na spracovanie osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- prax v odbore, prax v AUTOMOTIVE výhodou,
- technické myslenie, čítanie technických výkresov,
- ovládanie práce s PC,
- znalosť štatistických metód, MSA,
- samostatný a zodpovedný prístup.

- výroba tlakových odliatkov zo zliatin Al a Zn, vrátane ich mechanického opracovania, lakovania a montáže do montážnych skupín pre automobilový a ľahký priemysel
- výroba foriem na tlakové liatie a obstrihových nástrojov a lisov

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

DOR, s.r.o.
Považské Podhradie 313
017 04 Považská Bystrica
ID: 654658   Dátum zverejnenia: 14.10.2016