Inžinier kvality

DOR, s.r.o.

Miesto práce
Považská Bystrica
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- dohodnutie požiadaviek kvality na proces a produkt so zákazníkom,
- spracovanie review drawing, FMEA, MSA, CP pre každú fázu produktu,
- aktívna komunikácia so zákazníkom,
- tímová koordinácia činností pre zabezpečenie plnenia Quality Customer Requirements,
- zabezpečenie PPAP a schválenia zákazníkom,
- možnosť zavádzania zlepšovacích procesov,
- zabezpečenie dosiahnutia stanovených KPI,
- zabezpečenie a výkon školení pracovníkov na CP,
- sledovanie a vyhodnocovanie spokojnosti zákazníka,
- riešenie reklamácií (zákazníka aj k dodávateľom),
- zabezpečenie plnenia cieľov kvality výroby (ppm, náklady na nekvalitu,...),
- zabezpečenie a realizácia QRQC, 8D,
- schvaľovanie kvality nakupovaných dielov u dodávateľov,
- ovládanie meradiel, metrologických prístrojov a kontrolných prípravkov,
- vykonávanie interných a dodávateľských auditov (systém, proces, produkt).

Práca v stabilnej spoločnosti
Dobrý pracovný kolektív

Životopisy zasielajte buď elektronicky na adresu: dor@dor.sk alebo poštou na adresu: Považské Podhradie 313, 017 04 Pov. Bystrica.
Z dôvodu veľkého záujmu budú oslovení len vybraní uchádzači.
Je potrebné pripojiť Váš súhlas na spracovanie osobných údajov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2017 (ostáva ešte 33 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax v odbore, prax v AUTOMOTIVE min. 2 roky,
- technické myslenie, čítanie technických výkresov,
- ovládanie práce s PC,
- znalosť štatistických metód, MSA,
- pre absolventov vysokej školy podmienka aspoň čiastočné strojárske vzdelania alebo vysoká škola manažérstva kvality
- samostatný a zodpovedný prístup.

- výroba tlakových odliatkov zo zliatin Al a Zn, vrátane ich mechanického opracovania, lakovania a montáže do montážnych skupín pre automobilový a ľahký priemysel
- výroba foriem na tlakové liatie a obstrihových nástrojov a lisov

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

DOR, s.r.o.
Považské Podhradie 313
017 04 Považská Bystrica

Kontakt

ID: 654658   Dátum zverejnenia: 28.2.2017