Pracovník prípravy nástrojov pre vstrekolis

ALW Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Považské Podhradie 313, okres Považská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Údržba a ľahká oprava nástrojov
- Príprava nástrojov na vstrekovanie
- Zabezpečovanie preventívnych údržbárskych činností na vstrekovacích nástrojoch
- Zoraďovanie výrobných strojov a zariadení

- práca v perspektívnej a rýchlo sa rozvíjajúcej spoločnosti pôsobiacej v automobilovom priemysle,
- práca v príjemnom kolektíve,
- možnosť práce na zaujímavých projektoch, ,
- možnosť získať mesačný výkonnostný bonus,
- možnosť získať kvartálny dochádzkový bonus,
- príspevky na stravovanie,
- firemné akcie,
- zaškolenia a starostlivosť o kvalifikáciu zamestnancov, možnosť odborne sa rozvíjať
- výplaty na čas v zmluvne dohodnutom termíne

Požiadavky na zamestnanca

- stredoškolské vzdelanie (technického smeru)
- dobré motorické schopnosti, manuálna zručnosť
- samostatnosť, zodpovednosť

- výroba tlakových odliatkov zo zliatin Al a Zn, vrátane ich mechanického opracovania, lakovania a montáže do montážnych skupín pre automobilový a ľahký priemysel
- výroba foriem na tlakové liatie a obstrihových nástrojov

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 2784317  Dátum zverejnenia: 29.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou