Pomocný pracovník kontroly (Ref. č.: 1)

DOR, s.r.o.

Miesto práce
Považské Podhradie 313, 017 04 Považská Bystrica
Termín nástupu
možný ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávanie 100%-nej kontroly dielov z reklamácií a interných nezhôd
- vykonávanie 100%-nej kontroly dielov z nultých sérií, optimalizácií, vzorovaní
- vykonávanie apretúry všetkých druhov dielov podľa platných technologických postupov-podľa potreby výroby
-vykonávanie demontáže nepoužiteľných zmontovaných dielov a zostáv
- dodržiavanie poriadku v sklade nezhodných výrobkov
-zaskladňovanie a vyskladňovanie dielov so skladu nezhodných výrobkov v súlade z informačným systémom

- práca v stabilnej, dynamickej spoločnosti
- dobrý pracovný kolektív

Vaše žiadosti a životopisy zasielajte na e-mailovú adresu dor@dor-pb.sk alebo poštou na DOR, s.r.o., Personálne oddelenie, Považské Podhradie 313, 017 04 Považská Bystrica. Nakoľko je záujem o ponúkané miesto vysoký, budeme informovať len vybraných uchádzačov. Za porozumenie ďakujeme.

Vo Vašej žiadosti priložte súhlas so spracovaním osobných údajov v tomto znení:
Dávam súhlas spoločnosti DOR, s.r.o. na dobu neurčitú so spracovaním osobných údajov, za účelom zaradenia svojich zaslaných dokumentov do databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zákona č. 428/2002 Zb.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárske zameranie

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy

Počet rokov praxe

1

manuálna zručnosť, precíznosť, samostatnosť, prax v oblasti kontroly vítaná, flexibilita, komunikatívnosť, orientácia na riešenie problémov

- výroba tlakových odliatkov zo zliatin Al a Zn, vrátane ich mechanického opracovania, lakovania a montáže do montážnych skupín pre automobilový a ľahký priemysel
- výroba foriem na tlakové liatie a obstrihových nástrojov a lisov

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

DOR, s.r.o.
Považské Podhradie 313
017 04 Považská Bystrica
ID: 1940019   Dátum zverejnenia: 13.10.2016