Skladník - manipulant

DOR, s.r.o.

Miesto práce
Považské Podhradie 313, 017 04 Považská Bystrica
Termín nástupu
možný ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

– príjem a výdaj (externe, interne) všetkých materiálov v skladoch sériovej výroby,
– zásobovanie jednotlivých pracovísk (odvoz, dovoz) sériovej výroby podľa príslušných inštrukcií a pokynov riadiacich pracovníkov,
– medzioperačná preprava materiálov podľa príslušných inštrukcii a pokynov riadiacich pracovníkov,
– potvrdenie príjmu a výdaja podpisom príslušných dokladov,
– manipulácia s motorovým vysokozdvižným vozíkom, ručne vedeným vysokozdvižným el. vozíkom a paletovým vozíkom,
– starostlivosť o manipulačné prostriedky,
– uskladnenie materiálu na určené miesto v sklade a v sériovej výrobe,
– príprava materiálu pre výrobu (v prípade potreby napočítanie dielov do prepravných obalov),
– expedícia hotových výrobkov podľa plánu expedície (nakládkový list) vrátane vystavenia dodacích listov a ostatných dokumentov,
– zodpovednosť za skladovú evidenciu v IRS,
– hmotnú zodpovednosť za stav skladových zásob,
– uzatváranie skladových priestorov a zabránenie pohybu nepovolaných osôb v týchto priestoroch,
– spoluzodpovednosť za pravidelnú inventarizáciu skladových zásob,
– starostlivosť o čistotu a poriadok v priestoroch sériovej výroby a skladových priestoroch vrátane čistenia prepravných obalov,
– uplatňovanie systému SMK a EMS na zverenom úseku,
– zabezpečovanie a dodržiavanie OBP, požiarnej ochrany a ostatných platných predpisov a noriem na zverenom úseku,
– plnenie ďalších povinností, ktoré mu nariadi priamy nadriadený, pokiaľ nie sú v rozpore s platnými zákonmi.

- práca v stabilnej, dynamickej spoločnosti
- dobrý pracovný kolektív

Vaše žiadosti a životopisy zasielajte na e-mailovú adresu dor@dor-pb.sk alebo poštou na adresu DOR, s.r.o., Personálne oddelenie, Považské Podhradie 313, 017 04 Považská Bystrica. Dovoľujeme si upozorniť, že budeme informovať len vybraných uchádzačov. Za porozumenie ďakujeme.

Vo Vašej žiadosti priložte súhlas so spracovaním osobných údajov v tomto znení:
Dávam súhlas spoločnosti DOR, s.r.o. na dobu neurčitú so spracovaním osobných údajov, za účelom zaradenia svojich zaslaných dokumentov do databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zákona č. 428/2002 Zb.z. o ochrane osobných údajov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2016 (ostáva ešte 35 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Uprednostnení budú uchádzači s preukazom na vysokozdvižný vozík.
Práca v 2-zmennej prevádzke. Pracovná pozícia nie je vhodná pre ženy, nakoľko je fyzicky náročná.

- výroba tlakových odliatkov zo zliatin Al a Zn, vrátane ich mechanického opracovania, lakovania a montáže do montážnych skupín pre automobilový a ľahký priemysel
- výroba foriem na tlakové liatie a obstrihových nástrojov a lisov

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

DOR, s.r.o.
Považské Podhradie 313
017 04 Považská Bystrica

Kontakt

Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 1288566   Dátum zverejnenia: 21.9.2016