Logo DOPRAVOPROJEKT a.s.

Referent ľudských zdrojov

DOPRAVOPROJEKT a.s.

Miesto práce
Kominárska, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
1 400 EUR/mesiacV závislosti od skúsenosti a schopnosti daného uchádzača, plus kvartálne odmeny.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak hľadáš priestor na využitie svojich schopností, pridaj sa k nám!

Medzi tvoje bežné pracovné úlohy bude patriť:

  • príprava podkladov pre spracovanie a vyplácanie miezd, spracovanie ročných zúčtovaní dane a príspevkov na stravovanie
  • zabezpečenie komplexnej personálnej agendy súvisiacej so vznikom, zmenou a zánikom pracovnoprávnych vzťahov
  • komunikácia s externými inštitúciami
  • uzatváranie a evidencia dohôd o prácach vykonávaných mimo pracovného pomeru
  • sledovanie legislatívnych zmien v oblasti mzdového účtovníctva a personalistiky a ich implementácia v praxi
  • poskytovanie poradenstva v oblasti personalistiky a pracovnoprávnych vzťahov
  • príprava štatistických hlásení a reportov
  • tvorba a čerpanie sociálneho fondu
  • práca s dochádzkovým systémom, podpora pri kontrole dochádzky
  • tímová spolupráca (odovzdávanie si skúseností navzájom v rámci tímu), atď.

Okrem zaujímavej práce budeš mať možnosť využívať bonusy ako:

  • flexibilný pracovný čas
  • výučba AJ v rámci pracovného času
  • možnosť osobného a odborného rozvoja - vzdelávanie
  • 4 dni plateného voľna navyše
  • príspevok zamestnávateľa na DDS III. pilier
  • Multi -Sport kartu
  • nadštandardná preventívna zdravotná prehliadka
  • podpora  pri dlhodobej PN
  • príspevok na rekreáciu
  • finančná odmena pri životných a pracovných výročiach, atď.

Ak si myslíte, že hľadáme práve Vás, pošlite svoje CV spolu so súhlasom o spracovaní osobných údajov v zmysle Zákona o ochrane osobných údajov.
Písomné odporúčania od minulých zamestnávateľov (s kontaktnými údajmi na zamestnávateľa) sú výhodou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

prax v oblasti miezd a personalistiky

Počet rokov praxe

5

  • základná znalosť účtovníctva vítaná
  • znalosť mzdového programu HUMANET výhodou
  • komunikatívnosť
  • diskrétnosť
  • precíznosť
  • odolnosť voči stresu
  • schopnosť samostatnej práce
  • zodpovedný prístup
  • schopnosť samoštúdia
  • flexibilita

Najväčšia konzultačno-projektová a inžinierska súkromná spoločnosť, líder na trhu dopravných stavieb

Kontakt

Kontaktná osoba: Iveta Jakubcová
E-mail: poslať životopis
ID: 4810738  Dátum zverejnenia: 19.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac