Geodet

DOPRAVOPROJEKT a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonáva geodetické práce v sieťach, podrobné meranie polohopisu a výškopisu vrátane výpočtového a grafického spracovania výsledkov v zložitých terénnych a priestorových podmienkach
- práca v katastri nehnuteľností a vyhotovovanie GP
- zabezpečuje a koordinuje geodetické práce
- zodpovedá za správne uplatňovanie zásad výkonu geodetických prác

- motivačné finančné ohodnotenie
- práca v stabilnej spoločnosti
- veľmi dobré technické a sociálne zázemie
- zamestnanecké benefity

Ak si myslíte, že práve Vy ste náš kandidát, zašlite nám svoj profesijný životopis v elektronickej podobe na e-mailovú adresu [email protected] a my Vás radi zaradíme do výberového konania.
Za prejavený záujem a pochopenie, že odpovieme výhradne uchádzačom spĺňajúcim požiadavky pre pracovnú pozíciu ďakujeme. Tých budeme kontaktovať telefonicky alebo e-mailom. Ďakujeme za pochopenie.
V žiadosti uveďte súhlas so spracovaním a evidovaním osobných údajov v personálnej databáze spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

geodézia, kartografia a kataster

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý
MicroStation - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax v odbore katastra nehnuteľností
- oprávnenie "Autorizovaný geodet a kartograf" s autorizačnou pečiatkou skupiny A alebo C vítané
- meračské skúsenosti
- znalosť ovládania programu Kokeš na úrovni pokročilý
- precíznosť a systémovosť v práci
- flexibilita
- komunikatívnosť
- schopnosť úspešne napĺňať vytýčené ciele

Najväčšia konzultačno-projektová a inžinierska súkromná spoločnosť, líder na trhu dopravných stavieb
ID: 3150692  Dátum zverejnenia: 3.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou