Máte skúsenosť s vedením tímu a medzinárodnými nábormi? Hľadáme Vás! Recruiter!

Miesto práce
Olejkárska 1, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 700 EUR/mesiac
od 1700 EUR/mesiac, v závislosti od skúsenosti a schopnosti uchádzača.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu recruiterov hľadáme šikovného človeka, ktorý má rád nové výzvy, chce uplatniť svoje organizačné schopnosti, skúsenosti s vedením tímu a ktorý kompletne zastreší agendu náboru zamestnancov.

Prácou u nás Vám poskytneme nie len možnosť ukázať Váš potenciál a profesionálne rásť, ale najmä podieľať sa na zaujímavých medzinárodných projektoch – nábore zamestnancov zo zahraničia a v zahraničí.

Ak si viete svoje úlohy bude plniť profesionálne, včas a s úsmevom aj napriek tomu, že to nemusí byť pre Vás vždy jednoduché, tak nás neváhajte kontaktovať.

Výsledkom Vašej práce bude:

- výborne zvládnutá komunikácia s personálnymi agentúrami, kolegami a uchádzačmi, úradmi,

- profesionálne zvládnutá organizácia pohovorov, aj pohovorov v zahraničí,

- profesionálne a včas zvládnuté procesy spojené s náborom požadovaného množstva a kvality zamestnancov,

- profesionálne a včas zvládnuté procesy spojené s náborom zamestnancov zo zahraničia, vrátane vybavovania víz a vstupných dokladov na Slovensku,

- včas identifikované kritické procesy ohrozujúce kontinuitu náboru zamestnanca,

- skoordinovaný, zorganizovaný, perfektne riadený tím recruiterov, ktorý vďaka Vám pozná svoje úlohy a vie čo, ako a kedy má urobiť,

- včas a v požadovanej kvalite prijatý naplánovaný počet zamestnancov – splnený plán, iné.

Profil zamestnanca

Požiadavky:

  • Zodpovednosť, samostatnosť, výborná komunikácia, ochota počúvať, učiť sa nové veci, angažovanosť,
  • Skúsenosť s vedením tímu, tímový hráč,
  • Skúsenosť s komunikáciou so zahraničnými úradmi a vybavovaním víz - vítaná,
  • Slovenský jazyk min. úroveň C1 - podmienka,
  • Zapálenie pre plán a sledovanie napĺňania,
  • Ochota cestovať a podieľať sa na náboroch v zahraničí.

Benefity

Okrem zaujímavej práce ponúkame:

• ponúkame prácu v stabilnej a perspektívnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou,
• zamestnancom a ich rodinným príslušníkom ponúkame zľavu až 90% z ceny ročného predplatného lístka na MHD,
• zamestnancom, ktorí nebývajú v Bratislave, vieme zabezpečiť pomoc s ubytovaním
• prispievame na doplnkové dôchodkové sporenie (III. pilier),
• poskytujeme odmeny pri životných a pracovných výročiach, aj iné motivačné finančné príspevky (pri narodení dieťaťa, pri náročných životných situáciách, atď.),
• pre našich zamestnancov pravidelne organizujeme spoločenské a športové akcie,
• po práci je možnosť zašportovať si s Multisport kartou,
• pracuje sa na flexibilný pracovný čas - 37,5 hod. týždenne,
• naši zamestnanci môžu využívať množstvo zliav a výhod u vybraných dodávateľov produktov a služieb

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Ruský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Požadovaná prax

Ľudské zdroje a personalistika.
3

Informácie pre uchádzača

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Referencie od predchádzajúcich zamestnávateľov sú výhodou.

Počet voľných pracovných miest

1
Dopravný podnik Bratislava, a. s.