Praktické lékaře/ lékařky

Dopravní podnik hl.m. Prahy, akciová společnost

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost

hledá vhodné zaměstnance

PRAKTICKÉ LÉKAŘE/ LÉKAŘKY do oddělení Nestátní zdravotní zařízení DP

Popis činnosti:
• Provádění preventivních prohlídek zaměstnanců DP (vstupní, pravidelné, mimořádné a
výstupní) podle požadavků zaměstnavatele, dle stanovených předpisů
• Provádění pravidelné kontroly pracoviště, zjišťování vlivu práce a pracovních podmínek na zaměstnance
• Odborná poradní činnost v otázkách ochrany zdraví zaměstnanců při práci
• Provádění výkonů lékařské praxe všeobecného lékařství
• Konzultace související se zdravotním posuzování zaměstnanců z hlediska pracovního zařazení
• Měsíční zpracování provedených výkonů pro jednotlivé zdravotní pojišťovny
• Spolupráce s příslušnou hygienickou službou (riziková pracoviště, návrhy na odstraňování
nedostatků v pracovním prostředí a pracovním procesu apod.)
• Organizace a provádění očkování vhodné nebo nařízené pro určité skupiny zaměstnanců

Požadavky:
• Vysokoškolské vzdělání: způsobilost lékaře v oboru všeobecné praktické lékařství
• Znalost problematiky pracovního lékařství výhodou
• Požadovaná délka odborné praxe 6 let
• Znalost práce na PC (MS Office, znalost ambulantního lékařského SW)
• Komunikační schopnosti
• Časová flexibilita

Nabízíme:
• Zajímavou a zodpovědnou práci
• Vybavenou ordinaci
• Smlouvy se zdravotními pojišťovnami
• Zázemí velké společnosti
• Motivující finanční ohodnocení
• Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
• Možnost práce na částečný úvazek

Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost nabízí svým zaměstnancům také řadu významných benefitů, mezi které patří například:
• Zaměstnanecké jízdné i pro rodinné příslušníky
• Příspěvek na stravování
• 5 týdnů dovolené
• Příspěvek na penzijní a životní pojištění
• Zdravotní volno s náhradou mzdy
• Poukázky FLEXI PASS
• Možnost rekreace a příspěvek na dětskou rekreaci aj.

Nástup možný od ihned

Motivační dopis se strukturovaným životopisem zasílejte v českém jazyce.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
ID: 2892994  Dátum zverejnenia: 15.1.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.