Údržbár

Doprastav, a.s.

Miesto práce
Nitrianska cesta 5, okres Senec
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zabezpečovanie bežných opráv a údržby elektrických, kúrenárskych a vodovodných zariadení.
- Nákup materiálu na menšie opravy a údržbu.
- Dozor nad stavom budov a upozorňovanie na zistené nedostatky.
- Zabezpečovanie prevádzky kotolní, ich údržba a odstraňovanie drobných porúch.
- Prevádzka plynových kotlov v súlade s prevádzkovým poriadkom.
- Spolupráca pri vykonávaní odborných prehliadok kotolní.
- Kosenie trávnikov a strihanie kríkov nachádzajúcich sa vo vonkajšom areáli spoločnosti.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Vaše životopisy môžete zasielať cez nižšie uvedený kontakt alebo na adresu [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Technické zameranie

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Výhodami pre uchádzača sú vlastnenie platných dokladov:
- kuričský preukaz,
- preukaz obsluhy tlakových nádob,
- osvedčenie elektrotechnika.

Vhodný uchádzač by mal mať tieto vlastnosti:
- manuálna zručnosť,
- pozornosť,
- spoľahlivosť,
- praktické myslenie.

Doprastav je modernou stavebnou spoločnosťou s viac ako polstoročnou históriou, ktorá je schopná ponúknuť realizáciu stavieb akéhokoľvek druhu. Prostredníctvom svojich organizačných jednotiek realizuje stavby na celom území Slovenska ako aj v zahraničí. Stavebná činnosť spoločnosti je zameraná na:
cesty a diaľnice, mosty, vodohospodárske diela, ekologické stavby, pozemné a podzemné stavby a inžinierske stavby.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3034988  Dátum zverejnenia: 27.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou