Samostatný referent vzdelávania

Doprastav, a.s.

Miesto práce
Drieňová 27, Bratislava
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Organizačné zabezpečovanie vzdelávacích aktivít a programov vzdelávania zamestnancov.
- Spracovanie a sumarizácia požiadaviek vzdelávania, spolupráca pri tvorbe ročných plánov vzdelávania.
- Sledovanie čerpania finančných prostriedkov na vzdelávanie.
- Spracovávanie mesačných prehľadov o realizovaných vzdelávacích aktivitách a súvisiacich vynaložených finančných prostriedkoch.
- Výber a objednávanie externých dodávateľov vzdelávacích aktivít.
- Vedenie agendy vzdelávacích aktivít v rozsahu oprávnení udelených Národným inšpektorátom práce.
- Zabezpečovanie procesu získavania a overovania odborných spôsobilostí zamestnancov.
- Zodpovednosť za evidenciu a uloženie príslušných dokladov o vzdelávaní zamestnancov v súlade s platnou legislatívou (vydané osvedčenia, preukazy odborných spôsobilostí a pod.)
- Pravidelná komunikácia so zamestnancami ohľadom vzdelávacích aktivít.

- Požiadavkou je min. 3 roky skúseností v oblasti vzdelávania, organizačného zabezpečovania školení.
- Prax v danej oblasti z výrobnej / stavebnej spoločnosti je veľkou výhodou.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.Vaše životopisy môžete zasielať cez kontakty uvedené nižšie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Ľudské zdroje, personalistika, andragogika a pod.

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Human - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- Znalosť IS HUMAN je výhodou, nie podmienkou.
- Organizačné a komunikačné schopnosti na vysokej úrovni.
- Zodpovednosť a samostatnosť pri plnení pracovných úloh.
- Flexibilita a schopnosť pružne reagovať pri zmenách v organizácii školení.
- Výborný time - management.
- Kreatívne myslenie.
- Chuť neustále sa rozvíjať.

Doprastav je modernou stavebnou spoločnosťou s viac ako polstoročnou históriou, ktorá je schopná ponúknuť realizáciu stavieb akéhokoľvek druhu. Prostredníctvom svojich organizačných jednotiek realizuje stavby na celom území Slovenska ako aj v zahraničí. Stavebná činnosť spoločnosti je zameraná na:
cesty a diaľnice, mosty, vodohospodárske diela, ekologické stavby, pozemné a podzemné stavby a inžinierske stavby.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2891148  Dátum zverejnenia: 13.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou