Stavbyvedúci - zameranie dopravné stavby

Doprastav, a.s.

Žilina, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovednosť za organizáciu a realizáciu stavebných prác v súlade s harmonogramom postupov prác a dodržiavaním požiadaviek kvality.
- Zodpovednosť za správne plánovanie postupov stavebných prác.
- Aktualizácia rozsahu prác realizovaných cez poddodávky, spolupráca pri výberových konaniach na poddodávky.
- Zodpovednosť za odovzdávanie dokladov potrebných k fakturácii a mesačnej závierke.
- Zodpovednosť za dodržiavanie technologických predpisov.
- Koordinácia činností v procese odovzdania zákazky.
- Zabezpečovanie súladu vykonávaných činností so zmluvou o dielo, platnou legislatívou a internými predpismi.

Miesto výkonu práce sa viaže na aktuálnu stavebnú zákazku v rámci SR. Hľadáme skúseného stavbyvedúceho, ktorý je flexibilný a ochotný pôsobiť v rôznych regiónoch - podľa pridelenej stavby. Bližšie informácie dostanú uchádzači pri pohovoroch.
Požadujeme prax:
- pri ukončenom VŠ vzdelaní – min. 3 roky skúseností na pozícii stavbyvedúci,
- pri ukončenom úplnom SŠ vzdelaní – min. 5 rokov skúseností na pozícii stavbyvedúci.
Požadujeme skúsenosti s výstavbou dopravných stavieb.
Odborná spôsobilosť stavbyvedúceho je výhodou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Project - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- Organizačné schopnosti.
- Znalosti z oblasti BOZP, PO a OŽP.
- Samostatnosť, flexibilita, spoľahlivosť.
- Praktické myslenie.
- Pozornosť.
- Vysoké pracovné nasadenie.
- Komunikatívnosť.
- Schopnosť riadiť a viesť pracovný kolektív.

Doprastav je modernou stavebnou spoločnosťou s viac ako polstoročnou históriou, ktorá je schopná ponúknuť realizáciu stavieb akéhokoľvek druhu. Prostredníctvom svojich organizačných jednotiek realizuje stavby na celom území Slovenska ako aj v zahraničí. Stavebná činnosť spoločnosti je zameraná na:
cesty a diaľnice, mosty, vodohospodárske diela, ekologické stavby, pozemné a podzemné stavby a inžinierske stavby.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2837317  Dátum zverejnenia: 2.12.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou