Vedúci strediska laboratórnych činností

Doprastav, a.s.

Miesto práce
okres Prešov
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovednosť za činnosť laboratória stavebného skúšobníctva a za výkon laboratórnych činností.
- Aktívna obchodná činnosť a marketing v oblasti skúšobníctva.
- Zodpovednosť za plánovanie, vykonávanie a koordináciu terénnych a laboratórnych skúšok v súlade s požiadavkami objednávateľov.
- Zodpovednosť za riadenie prác v zmysle požiadaviek kvality.
- Zodpovednosť za vedenie, stav a aktualizáciu internej a externej dokumentácie v zmysle STN EN ISO/IEC: 17 025 a ostatných platných noriem a predpisov.
- Zodpovednosť za mesačnú fakturáciu výkonov laboratória.

Práca v stabilnej slovenskej spoločnosti.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.Vaše životopisy môžete zasielať cez nižšie uvedený kontakt alebo na adresu [email protected]. K životopisu je potrebné pripojiť aj stručný motivačný list.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické, stavebné zameranie.

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- Organizačné schopnosti.
- Schopnosť viesť a motivovať pracovný tím.
- Samostatnosť, zodpovednosť.
- Komunikatívnosť.

Doprastav je modernou stavebnou spoločnosťou s viac ako polstoročnou históriou, ktorá je schopná ponúknuť realizáciu stavieb akéhokoľvek druhu. Prostredníctvom svojich organizačných jednotiek realizuje stavby na celom území Slovenska ako aj v zahraničí. Stavebná činnosť spoločnosti je zameraná na:
cesty a diaľnice, mosty, vodohospodárske diela, ekologické stavby, pozemné a podzemné stavby a inžinierske stavby.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2537631  Dátum zverejnenia: 19.7.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou