HR špecialista

Dongil Rubber Belt Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Robotnícka 2198, Považská Bystrica
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• pripravuje predzmluvné vzťahy, pracovné zmluvy, HR reporty pre materskú firmu
• zabezpečuje agendu vzniku, zmien a ukončenia pracovných pomerov
• zabezpečuje systém náboru a výberu zamestnancov
• zodpovedá za vzdelávanie a rozvoj zamestnancov
• spolupracuje pri evidencii dochádzky
• pripravuje podklady pre mzdy

• zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
• firemné akcie, príjemný pracovný kolektív
• využívanie angličtiny (kurzy angličtiny)
• služobný telefón
• letný, zimný bonus

Informácie o výberovom konaní

CV posielať v slovenskom a anglickom jazyku.
II.kolo interview bude vedené v anglickom jazyku.
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

personalistika, humanitné odbory

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Personalistika - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• komunikatívna znalosť anglického jazyka
• výborná znalosť práce s PC (najmä Excel)
• skúsenosti v oblasti personálneho manažmentu vo výrobnej spoločnosti

DONGIL RUBBER BELT SLOVAKIA, s.r.o. je kórejská spoločnosť, ktorá sa zameriava na výrobu gumových tesnení do aút, tesnenia dverí, okien, kufra, motorového priestoru a iné gumové profily. Spoločnosť spolupracuje so zákazníkmi KIA Motors System, Hyundai Motor Manufacturing System a inými.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Robotnícka 2198
01701 Považská Bystrica
ID: 2328422   Dátum zverejnenia: 11.10.2016