Technik BOZP - absolvent

Dongil Rubber Belt Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Považská Bystrica
Termín nástupu
01.02.2017
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kontrola dodržiavania bezpečnostných predpisov a noriem na pracoviskách
Vypracovanie, správa a aktualizácia dokumentácie BOZP
Tvorba a aktualizácia interných smerníc BOZP
Realizácia vstupných a priebežných školení zamestnancov v oblasti BOZP
Vypracovanie zásad a postupov v prípade výskytu nežiadúcich udalostí
Vykonávanie rozboru príčin vzniku nežiadúcich udalostí a analýz zdravotného stavu zamestnancov
Kontrola stavu pracovísk, dodržiavania bezpečnostných požiadaviek
Riadenie systému OHSAS 18001
Evidencia a kontrola absolvovania povinných lekárskych prehliadok

Letný a zimný bonus
Preplácanie nadčasov
Zvyšovanie platov na ročnej báze
Sociálny program - teambuildingy, firemné akcie a pod.
Systém vzdelávania, školenia
Práca v zahraničnej spoločnosti

Informácie o výberovom konaní

Životopisy zasielajte v slovenskom aj anglickom jazyku.
Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Štúdium v odbore / príbuznom odbore podmienkou
Asertívny prístup
Dobré komunikačné zručnosti
Zodpovednosť, samostatnosť, odolnosť voči stresu
Schopnosť riešiť pracovné problémy
Bezpečnostný technik alebo autorizovaný bezpečnostný technik v zmysle zákona 124/2006 Z.z. výhodou
Certifikát interného audítora OHSAS 18001 výhodou

DONGIL RUBBER BELT SLOVAKIA, s.r.o. je kórejská spoločnosť, ktorá sa zameriava na výrobu gumových tesnení do aút, tesnenia dverí, okien, kufra, motorového priestoru a iné gumové profily. Spoločnosť spolupracuje so zákazníkmi KIA Motors System, Hyundai Motor Manufacturing System a inými.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Robotnícka 2198
017 01 Považská Bystrica
ID: 1949511   Dátum zverejnenia: 23.12.2016