Výrobný robotník - operátor vo výrobe

DONGHEE Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
SNP 768, Strečno
Termín nástupu
ihneď
955 EUR/mesiacĎalej je vyplácaný dochádzkový bonus, mesačný výkonnostný bonus do výšky 200,- EUR, 13. a 14.mzda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zamestnanec pracuje na výrobných linkách
- samostatná práca a obsluha výrobnej linky, zodpovednosť za kontrolu a vypisovanie potrebných dokumentov a kontrolnych hárkov
- obsluha výrobných liniek
- zamestnanec neustále zefektívňuje svoju produktivitu práce
- zamestnanec pracuje samostatne a v súlade s konkrétnou pracovnou inštrukciou
- príprava výroby
- kontrola kvality výrobkov

- práca v stabilnej, zahraničnej spoločnosti
- 13. a 14.mzda
- zabezpečená doprava zo smeru Martin, príspevok na dopravu zamestnancom zo smeru Žilina
- benefitcaffe
- zaujímavý sociálny program

Žiadosti so štruktúrovaným životopisom zasielajte na uvedenú e:mailovú adresu: [email protected], alebo na poštovú adresu Donghee Slovakia, s.r.o., ul. SNP 768/150, 013 24 Strečno. Kontaktovať budeme iba kandidátov, ktorí spĺňajú požadované kritéria.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pozícia vhodná aj pre absolventov.

Spoločnosť DONGHEE SLOVAKIA s.r.o., člen DONGHEE GROUP KOREA, investuje v Strečne od roku 2005 a je významným dodávateľom pre KIA Motors.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Jakub Hlasica
Tel.: +421415079619
E-mail: poslať životopis
ID: 4830975  Dátum zverejnenia: 15.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 955 EUR/mesiac