Asistent pre oddelenie kvality

DONGHEE Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Strečno
Termín nástupu
asap
1 100 EUR/mesiacZo zákona sme povinní zverejňovať základnú zložku mzdy (minimálnu mzdu) na inzerovaných pozíciach. Konečná výška mzdy je posudzovaná podľa schopností, skúseností s dôrazom na Vašu odbornú kvalifikáciu. K základnej mzde da pripočítavajú dochádzkový bonus, kvartálny bonus, príplatky v zmysle paltných mzdových predpisov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Spracovanie prijatých údajov týkajúcich sa reklamácií od našich zákazníkov.
  • Analýza, hľadanie príčiny a zodpovednosť za nápravné opatrenia.
  • V prípade potreby vzniesť námietky voči našim zákazníkom v súvislosti s reklamáciami.
  • Príprava mesačnej analýzy týkajúcej sa reklamácií.
  • Príprava Permission requestov týkajúcich sa faktúr prijatých od zákazníkov.
  • Príprava faktúr.
  • Registrácia C/M alebo analýza do Q-VOC.
  • Evidencia dokladov do programu SAP.
  • Preskúmanie manažmentu – prepojenie s IATF 16949. Udržiavanie a aktualizácia dokumentácie

- práca v medzinárodnej spoločnosti
- dochádzkový bonus
- kvartálny výkonnostný bonus
- 13. plat
- príspevok na dopravu
- sociálny program
- príspevok na DDS
- práca v príjemnom kolektíve

Vaše životopisy v slovenskom a anglickom jazyku so súhlasom na spracovanie osobných údajov posielajte na mailovú adresu: [email protected] alebo poštou na adresu: DONGHEE Slovakia s.r.o., SNP 768/150, 013 24 Strečno.

Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Kvalita

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovednosť a precíznosť
- dobré komunikačné a organizačné schopnosti
- flexibilita a lojalita
- ochota učiť sa

Spoločnosť DONGHEE SLOVAKIA s.r.o., člen DONGHEE GROUP KOREA, investuje v Strečne od roku 2005 a je významným dodávateľom pre KIA Motors.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Darina Melová
Tel.: +421901797800
E-mail: poslať životopis
ID: 4490337  Dátum zverejnenia: 22.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac