Manažér - oddelenie kvality

DONGHEE Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
SNP 768/150, 013 24 Strečno
Termín nástupu
asap
2 000 EUR/mesiacZo zákona sme povinní zverejňovať základnú zložku (minimálna mzda) na inzerovaných pozíciach. KOnečná výška mzdy je posudzovaná podľa schopností, skúseností s dôrazom na Vašu odbornú kvalifikáciu. K základnej mzde pripočítavajú dochádzkový bonus, kvartálny bonus, príplatky za nadčas,...

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za komplexné riadenie oddelenia kvality a príslušnej dokumentácie
- znalosť automotiv štandardov- IATF 16949, VDA6, VDA2
- znalosť požiadaviek Formel Q
- riadenie systému kvality podľa požiadaviek IATF 16949
- zodpovednosť za certifikačné, zákaznícke a inerné audity
- zodpovednosť za riadenie kvality pri nábebehu nových projektov
- zodpovednosť za PPAP nových prijektov
- práca vzákazníckych portáloch: IMDS, VW group
- príprava reportov a analýz pre manažment spoločnosti
- spolupráca pri výbete dodávateľov
- riešenie externých a interných reklamácií
- vyhodnocovanie CMM reportov, cpk,cmk

- práca v medzinárodnej spoločnosti
- príspevok na dopravu
- sociálny program
- benefit caffe
- kvartálne bonusy
- 13. mzda
- možnosť ďalšieho jazykového vzdelávania
- príspevok na DDS

Vaše životopisy v slovenskom a anglickom jazyku so súhlasom na spracovanie osobných údajov posielajte na mailovú adresu: [email protected] alebo poštou na adresu: DONGHEE Slovakia s.r.o., SNP 768/150, 013 24 Strečno.

Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Kvalita, Strojárstvo, Elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
SAP - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

- čítanie technických výkresov
- znalosť SPC, FMEA, QMS - quality management system podľa ISO/TS 16949 alebo 9001
- certifikát interného auditora podľa ISO/TS 16949 výhodou
-VDA6, VDA2
- Formel Q
-znalosť vyhodnocovania CMM reportov
- ovládanie AutoCad výhodou
- zodpovednosť a precíznosť
- dobré komunikačné a organizačné schopnosti
- flexibilita a loajalita
- ochota učiť sa

Spoločnosť DONGHEE SLOVAKIA s.r.o., člen DONGHEE GROUP KOREA, investuje v Strečne od roku 2005 a je významným dodávateľom pre KIA Motors.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2709749  Dátum zverejnenia: 3.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac