Profesionál kvality

DONGHEE Slovakia, s.r.o.

Donghee Slovakia, s.r.o., SNP 768/150, 013 24 Strečno, Žilina
Termín nástupu
asap

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za vstupnú, medzioperačnú a výstupnú kontrolu
- plánovanie kvality - ročný plán oddelenia, plány pre medzioperačnú a výstupnu kontrolu
- vypracovanie správ pri nájdení problému s kvalitou a kontrola efektívnosti nápravného opatrenia podľa stanovených kritérií
- kontrola výkonnosti procesov na báze PPM
- účasť na auditoch produktu a procesu podľa stanoveného plánu
- medzioperačná kontrola - hodnotenie dodávateľov a zvyšovanie kvality, analýza procesov a celkového mesačného trendu, vyhodnotenie nápravných opatrení, kontrola QRQC procesu
- práca v laboratóriu: vykonávanie testov podľa plánu testov a dohody so zákazníkom
- ECO a ECR zmenové konanie - kontrola vykonávania úloh a časového harmonogramu pri aplikácii nábehu novej zmeny
- QIR - rýchle a promptné vykonávanie nápravných opatrení po obdržaní sťažností a reklamácií
- Field Claim: reklamácie od majiteľov áut
- vypracovanie plánu interných auditov podľa ISO/TS 16 949 a ISO 14 001
- udržiavanie a aktualizácia dokumentácie
- kontrola materiálov, surovín a hotových výrobkov v zmysle platných pracovných postupov
- účasť na auditoch u dodávateľa
- práca v programe SAP

- práca v medzinárodnej spoločnosti
- sociálny program
- 13. mzda
- možnosť ďalšieho jazykového vzdelávania
- príspevok na DDS

Vaše životopisy v slovenskom a anglickom jazyku so súhlasom na spracovanie osobných údajov posielajte na mailovú adresu: melova@donghee.sk alebo poštou na adresu: DONGHEE Slovakia s.r.o., SNP 768/150, 013 24 Strečno.

Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Kvalita

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
SAP - základy
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- čítanie technických výkresov
- znalosť SPC, FMEA, QMS - quality management system podľa ISO/TS 16949 alebo 9001
- certifikát interného auditora podľa ISO/TS 16949 výhodou
- ovládanie AutoCad výhodou
- zodpovednosť a precíznosť
- dobré komunikačné a organizačné schopnosti
- flexibilita a loajalita
- ochota učiť sa

Spoločnosť DONGHEE SLOVAKIA s.r.o., člen DONGHEE GROUP KOREA investuje v Strečne od roku 2005 a je významným dodávateľom KIA Motors, zamestnáva viac ako 600 zamestnancov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

SNP 768/150
013 24 Strečno
ID: 2406957   Dátum zverejnenia: 2.11.2016