Pracovník Monitoring centra

DONGHEE Slovakia, s.r.o.

Donghee Slovakia, s.r.o., SNP 768/150, 013 24 Strečno, okres Žilina
Termín nástupu
asap

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- znalosť riadenia výrobného procesu
- vizuálne sledovanie jednotlivých operácií podľa výrobného postupu
- obsluha monitorovacieho systému (OMS)
- sledovanie a kontrola výrobného procesu na monitoroch pre zabezpečenie zvýšenia efektivity práce a zvýšenia kvality výrobkov
- identifikácia problémov vo výrobnom procese
- zisťovanie nezhôd alebo problémov na konkrétnych linkách
- pri zistení závažnej chyby bezodkladne kontaktuje zodpovednú osobu
- zaznamenie postupu odstránenia problému a nezhody vo výrobnom procese do kontrolného listu
- navrhovanie opatrení zameraných na optimalizovanie výrobného procesu
- analyzovanie výrobných prestojov a kritických miest v procese plánovania a výroby
- spolupracovanie s ostatnými oddeleniami v rámci spoločnosti
- plánovanie a operatívne plnenie zverených úloh
- kontrola a plánovanie stavu zásob na sklade a vo výrobe
- tvorba analýz a reportov

- práca v medzinárodnej spoločnosti
- sociálny program
- 13. mzda
- príspevok na dopravu

Vaše životopisy v slovenskom a anglickom jazyku so súhlasom na spracovanie osobných údajov posielajte na mailovú adresu: [email protected] alebo poštou na adresu: DONGHEE Slovakia s.r.o., SNP 768/150, 013 24 Strečno.

Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

- úplné stredné odborné vzdelanie
- prax vo výrobe alebo v oblasti kvality
- znalosť čítania výkresov
- zodpovednosť a samostatnosť
- pozitívny prístup k práci
- ochota spolupracovať
- organizačné schopnosti
- komunikačné zručnosti
- odolnosť voči stresu
- praktické zručnosti s MS Windows

Spoločnosť DONGHEE SLOVAKIA s.r.o., člen DONGHEE GROUP KOREA, investuje v Strečne od roku 2005 a je významným dodávateľom pre KIA Motors.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1753296  Dátum zverejnenia: 20.7.2015