Construction assistant

DONGHEE Slovakia, s.r.o.

Donghee Slovakia, s.r.o., SNP 768/150, 013 24 Strečno, okres Turčianske Teplice
Termín nástupu
asap

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spravovanie dokumentácie potrebnej na výkon správy budovy a zariadení
- správa budov závodu, zariadení a infraštruktúry
- koordinácia aktivít na správe budovy v oblasti investícií, opráv, údržby a prevádzky
- komunikácia so štátnymi orgánmi a zabezpečovanie legislatívnych požiadaviek
- vykonávanie údržby a drobných opráv budovy
- účasť na obchodných jednaniach pri zabezpečení zmluvných vzťahov s dodávateľmi
- vypracovávanie pravidelných reportov pre vedenie spoločnosti

- práca v medzinárodnej spoločnosti
- sociálny program
- 13. mzda
- možnosť ďalšieho jazykového vzdelávania
- práca v mladom kolektíve

Vaše životopisy v slovenskom a anglickom jazyku so súhlasom na spracovanie osobných údajov posielajte na mailovú adresu: [email protected] alebo poštou na adresu: DONGHEE Slovakia s.r.o., SNP 768/150, 013 24 Strečno.

Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

- predchádzajúce pracovné skúsenosti s údržbou budov
- čítanie technických výkresov
- ovládanie AutoCad výhodou
- zodpovednosť, precíznosť a samostatnosť
- dobré komunikačné a organizačné schopnosti
- flexibilita a lojalita
- ochota učiť sa

Spoločnosť DONGHEE SLOVAKIA s.r.o., člen DONGHEE GROUP KOREA, investuje v Strečne od roku 2005 a je významným dodávateľom pre KIA Motors.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1721769  Dátum zverejnenia: 21.4.2015