Zvárač (Robotické zváranie)

DONGJIN INVEST, s.r.o.

Miesto práce
Dolná Streda (pri Seredi), okres Galanta
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou, spresnenie na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zváranie na robotických zváračkách
- výber zváracích prístrojov a vhodných nástrojov na očistenie a prípravu plôch, ktoré sa majú zvárať
- vyrovnanie, upnutie, pristehovanie a predbežná úprava obrobku s použitím všetkých potrebných nástrojov a upínacích zariadení
- zváracie práce v potrebnej pozícii, prípadne so zreteľom na plán postupu zvárania
- konečná úprava zvarov
- čistenie a odskúšanie vykonaných prác s použitím rôznych príslušných pomôcok
- ošetrovanie a údržba nástrojov, zváracích prístrojov a zariadení a jednoduché opravárenské práce

- zázemie v stabilnej a expandujúcej zahraničnej spoločnosti
- profesionálne a príjemné pracovné prostredie
- možnosť profesionálneho a osobného rastu
- práca v mladom kamarátskom kolektíve
- práca v dynamickej spoločnosti
- získanie cenných skúseností

Svoje životopisy zasielajte elektronicky na doleuvedenú adresu (formát word2003).
Prvé kolo výberového konania bude na základe vytriedenia životopisov. Druhé kolo na základe osobného stretnutia. V prípade, že na osobné stretnutie nebudete pozvaný, Vaš životopis bol z tohoto výberového konania vylúčený a v zmysle zákona č. 428/2002 zlikvidovaný. Nezabudnite uviesť súhlas o spracovaní osobných údajov. Bez tohto súhlasu nie je možné ďalej spracovať Vaše údaje.

Súhlasím s tým, aby spoločnosť Dong Jin Precision Slovakia, s.r.o. so sídlom Galantská 592, 925 63 Dolná Streda spracúval moje osobné údaje pre účely uchádzačov o zamestnanie v rozsahu mnou poskytnutých osobných údajov podľa zákona č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov v platnom znení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Prax na pozícii/v oblasti

min. 3 roky

- ochota pracovať na zmeny
- certifikat ZM1
- ochota pracovať nadčas
- adaptácia zraku na svetlo a tmu
- priestorové videnie, praktické myslenie, samostatnosť, schopnosť prijať zodpovednosť

DONGJIN INVEST, s.r.o. je spoločnosť, ktorá vyrába hliníkové odliatky do automobilového priemyslu.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 947685  Dátum zverejnenia: 18.11.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou, spresnenie na osobnom pohovore