Mechanik vstrekolisov (Ref. č.: 2015060)

DONG JIN PRECISION SLOVAKIA s.r.o., Dolná Streda

Miesto práce
Dolná Streda / Sereď, Galanta
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou / spresnenie na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- oprava nefunkčných a starých strojov a strojných zariadení v podniku, nastavovanie a ich údržba s cieľom zaručiť spoľahlivosť a vysokú úroveň kvality
- nastavovanie strojov podľa stanovených metód a postupov
- zoradenie a príprava foriem na vstrekolisy
- výber správneho materiálu (resinu) na výrobu - zásobovanie strojov
- kontrola zariadení a výrobkov počas výroby
- montáž strojov a zariadení a ich testovanie
- výroba prípravkov na striekaciu linku
- údržba strojov za účelom skrátenie prestoja stroja
- nastavenie a údržba strojov, strojných zariadení, vstrekolisov, lisov pre prúdovú montážnu linku, lisov pre výrobnú linku, žeriavov,...
- skladovanie náhradných dielov a nástrojov
- údržba iných zariadení, dverí, vodného a vzduchového potrubia a ostatných rozvodov
- demontáž nevyužívaných strojov a zariadení

- zázemie v stabilnej a expandujúcej zahraničnej spoločnosti
- profesionálne a príjemné pracovné prostredie
- možnosť profesionálneho a osobného rastu
- práca v mladom kamarátskom kolektíve
- práca v dynamickej spoločnosti
- získanie cenných skúseností

Svoje životopisy v slovenskom (anglickom jazyku) posielajte mailom na uvedenú adresu. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov spĺňajúcich naše podmienky, vopred sa ospravedlňujeme tým, ktorých kontaktovať nebudeme, z dôvodu vysokého počtu záujemcov to nie je možné. Nezabudnite uviesť súhlas o spracovaní osobných údajov. Bez tohto súhlasu nie je možné ďalej spracovať Vaše údaje.

Súhlasím s tým, aby spoločnosť Dong Jin Precision Slovakia, s.r.o. so sídlom Galantská 592, 925 63 Dolná Streda spracúval moje osobné údaje pre účely uchádzačov o zamestnanie v rozsahu mnou poskytnutých osobných údajov podľa zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Počet rokov praxe

min. 1 rok

- schopnosť pracovať pod časovým tlakom v požadovanej kvalite
- ochota pracovať na zmeny
- ochota pracovať nadčas
- podmienkou je prax s lisovacími strojmi a zobrazovacími jednotkami strojov
- zodpovednosť, spoľahlivosť
- angličtina výhodou

Dong Jin Precision Slovakia s.r.o. je zahraničná spoločnosť, ktorá vyrába presné komponenty pre najmodernejšiu spotrebnú elektroniku. Je strategickým dodávateľom pre SAMSUNG ELECTRONICS SLOVAKIA. Je svetovou špičkou vo výrobných technológiách.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Dong Jin Precision Slovakia, s.r.o.
Galantská 592
925 63 Dolná Streda
ID: 2264280   Dátum zverejnenia: 17.10.2016