Nákupca/Purchaser

DONG JIN PRECISION SLOVAKIA s.r.o., Dolná Streda

Miesto práce
Dolná Streda (pri Seredi), Galanta
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou / spresnenie na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- sledovanie zásielok
- sledovanie a evidencia došlého materiálu
- objednávanie a evidencia materiálu a súčiastok
- komunikácia s lokálnymi dodávateľmi
- kontrolovanie a evidencia faktúr
- zabezpečenie nákupu materiálu pre jednotlivé výrobné úseky podniku
- evidencia objednaného a dodaného materiálu
- prekladanie evidovaných objednávok, dodacích listov a iných účtovných dokladov pre potreby finančného oddelenia
- operatívne riešenie problémov na úseku nákupu po konzultácii s nadriadeným pracovníkom
- reporting
- práca podľa pokynov nadriadeného

- zázemie v stabilnej a expandujúcej zahraničnej spoločnosti
- profesionálne a príjemné pracovné prostredie
- možnosť profesionálneho a osobného rastu
- práca v mladom kamarátskom kolektíve
- práca v dynamickej spoločnosti
- získanie cenných skúseností

Svoje životopisy v slovenskom a anglickom jazyku posielajte mailom na uvedenú adresu. Upozorňujeme, že bez životopisu aj v slovenskom aj v anglickom jazyku nebudeme Vaše žiadosti evidovať vôbec. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov spĺňajúcich naše podmienky, vopred sa ospravedlňujeme tým, ktorých kontaktovať nebudeme, z dôvodu vysokého počtu záujemcov to nie je možné. Nezabudnite uviesť súhlas o spracovaní osobných údajov. Bez tohto súhlasu nie je možné ďalej spracovať Vaše údaje.

Súhlasím s tým, aby spoločnosť Dong Jin Precision Slovakia, s.r.o. so sídlom Galantská 592, 925 63 Dolná Streda spracúval moje osobné údaje pre účely uchádzačov o zamestnanie v rozsahu mnou poskytnutých osobných údajov podľa zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

logistika (výhodou)

Administratívne a ekonomické znalosti

Skladové hospodárstvo - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatnosť, iniciatíva, tímový duch
- anglický jazyk na hovorovej úrovni podmienkou
- veľmi dobrá znalosť práce v Microsoft office
- skúsenosti na obdobnej pozícií resp. skúsenosti v skladovom hospodárstve sú výhodou
- ochota pracovať nadčas
- precíznosť, presnosť, spoľahlivosť
- iniciatívny a zodpovedný prístup k práci a riešeniu problémov
- ochota učiť sa, snaha pomáhať
- adaptabilita na kórejské prostredie
- schopnosť pracovať v termínových stresoch v požadovanej kvalite

Dong Jin Precision Slovakia s.r.o. je zahraničná spoločnosť, ktorá vyrába presné komponenty pre najmodernejšiu spotrebnú elektroniku. Je strategickým dodávateľom pre SAMSUNG ELECTRONICS SLOVAKIA. Je svetovou špičkou vo výrobných technológiách.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Dong Jin Precision Slovakia, s.r.o.
Galantská 592
925 63 Dolná Streda

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Jozef Polakovic
Tel.: +421 31 783 8672
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2194313   Dátum zverejnenia: 22.11.2016