Programový technik pre obrábacie zariadenia (Ref. č.: 2015024)

DONG JIN PRECISION SLOVAKIA s.r.o., Dolná Streda

Miesto práce
Dolná Streda / Sereď, Galanta
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
bude upresnené na osobnom stretnutí

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* vytváranie programov pre elektroerozívne obrábanie podľa potreby a technickej dokumentácie
* spracovanie technickej dokumentácie
* nadstavenie a údržba strojov
* oprava a údržba obrábacích nástrojov
* zabezpečenie opravy nástrojov
* oprava lisovacích nástrojov

- možnosť zaškolenia
- práca v mladom a zdravom kolektíve
- stabilita, istota
- individuálny a profesionálny rozvoj
- získanie skúseností v expandujúcej zahraničnej spoločnosti

Svoje životopisy v slovenskom (anglickom jazyku) posielajte mailom na uvedenú adresu. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov spĺňajúcich naše podmienky, vopred sa ospravedlňujeme tým, ktorých kontaktovať nebudeme, z dôvodu vysokého počtu záujemcov to nie je možné. Nezabudnite uviesť súhlas o spracovaní osobných údajov. Bez tohto súhlasu nie je možné ďalej spracovať Vaše údaje.

Súhlasím s tým, aby spoločnosť Dong Jin Precision Slovakia, s.r.o. so sídlom Galantská 592, 925 63 Dolná Streda spracúval moje osobné údaje pre účely uchádzačov o zamestnanie v rozsahu mnou poskytnutých osobných údajov podľa zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy
AutoCAD - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft Outlook - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- schopnosť pracovať pod časovým tlakom v požadovanej kvalite
- ochota pracovať na tri zmeny
- ochota pracovať nadčas
- zodpovednosť, spoľahlivosť
- angličtina výhodou

Dong Jin Precision Slovakia s.r.o. je zahraničná spoločnosť, ktorá vyrába presné komponenty pre najmodernejšiu spotrebnú elektroniku. Je strategickým dodávateľom pre SAMSUNG ELECTRONICS SLOVAKIA. Je svetovou špičkou vo výrobných technológiách.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Dong Jin Precision Slovakia, s.r.o.
Galantská 592
925 63 Dolná Streda
ID: 2064432   Dátum zverejnenia: 17.10.2016