Elektrikár / Skladník

Donau farm Padáň, s.r.o.

Miesto práce
Báč, Dunajská Streda
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Obsluha a kontrola pozberovej linky, strojov sušičky a čističky obilnín
- Práca s nakladačom
- Údržba budov a skladov
- zabezpečenie prevádzky, údržby, opravy mechanických a elektrických častí strojov – čističky a sušičky obilia a manipuláciu s poľnohospodárskymi komoditami.
- Zodpovednosť za riadnu evidenciu skladových pohybov v sklade obilia
- Kontrolovať a zabezpečiť, aby skladové položky nestrácali na kvalite
- Zodpovednosť za údržbu budov a skladov
- Participácia a zodpovednosť za ročné inventarizácie skladových položiek, zodpovednosť za odchýlky
- Ostatné činnosti podľa pokynov nadriadeného

Uchádzač musí mať preukaz na nakladač a platné osvedčenie podľa elektr.vyhlášky 74, aktualizácie 508.

Na pohovor pozývame iba tých uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritéria.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektro, poľnohospodárstvo

Vodičský preukaz

B, C, T

Počet rokov praxe

5

- Odborné znalosti
- Vysoké pracovné nasadenie
- Flexibilita
- Optimizmus
- Aktívny postoj k riešeniu zverených úloh
- Teamový hráč
- Min.5 ročná prax na pozícii elektrikára

Spoločnosť zaoberajúca sa poľnohospodárskou prvovýrobou, iba rastlinnou výrobou.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Dolná ulica 541/14
931 01 Šamorín
ID: 1475313   Dátum zverejnenia: 28.9.2016