Hlavný skladník

Donau farm Kalná, s.r.o.

Miesto práce
Donau Farm Kalna, Červenej armády, Kalná nad Hronom-Kalná
Termín nástupu
13.5.2024
1 800 EUR/mesiacUvedená je základná mzda. Finálne mzdové ohodnotenie závisí od pracovných skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovednosť za riadnu evidenciu skladových pohybov v skladoch obilia a v silách.

- Zodpovednosť za riadnu evidenciu skladových pohybov v sklade hnojív a chémie.

- Kontrolovať a zabezpečiť, aby skladové položky nestrácali na kvalite.

- Zabezpečiť analýzy vzoriek prijímanej produkcie na sklad, separovať skladované obilniny podľa jednotlivých kvalitatívnych parametrov.

- Kontakt s prepravnými spoločnosťami, odberateľmi a dodávateľmi.

- Zodpovednosť za údržbu budov a skladov.

- Včasné a riadne vyplnené a dodané tlačivá pre účtovné oddelenie v súvislosti s evidenciou spotreby osív, hnojív, chémie.

- Včasné dodanie príjemiek a výdajok na účtovné oddelenie.

- Zodpovednosť za riadnu evidenciu skladu obilnín v skladovom systéme spoločnosti.

- Participácia a zodpovednosť za ročné inventarizácie skladových položiek, zodpovednosť za odchýlky.

- Vyhotovovanie, sledovanie spracovania objednávok, odsúhlasenie faktúr na objednávky.

- Ostatné činnosti podľa pokynov nadriadeného.

firemné vozidlo, mobil, notebook

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.5.2024 (ostávajú ešte 2 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

poľnohospodárske/technické/strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

Spoločnosť Donau farm Kalná, s.r.o. patrí do skupiny Donau farm, ktorá na Slovensku zastrešuje 9 produkčných spoločností, aktuálne pôsobiacich v rastlinnej prvovýrobe.
Naším cieľom je robiť poľnohospodársku prvovýrobu efektívne s využitím moderných technológií, za dodržiavania environmentálnych predpisov a s najlepšími kvalitatívnymi parametrami. Súčasne sa snažíme podporovať rozvoj poľnohospodárskej produkcie a byť tak aj súčasťou podpory vidieka.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Štefan Ivanič
Tel.: +421907623011
E-mail: poslať životopis
ID: 4802673  Dátum zverejnenia: 10.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac