Montažnik plotov a pokladač zámkovej dlažby

Domy a Ploty

Miesto práce
Bratislavský kraj, okres Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihneď
680 - 1500 EUR/mesiac, Hodinová mzda 3,5€ do 6€ podľa skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montáž pletivových plotov, pokladanie zámkovej dlažby, výstavba predných oplotení rodinných domov

Jedná sa o kumulovanú prácu.

Dohodou

Informácie o výberovom konaní

telefonny kontakt:
Peter 0903289071

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Schopnosť pracovať v kolektíve. Bezúhonnosť.

Kľúčovou činnosťou pre našu spoločnosť je výstavba plotov, výroba a montáž brán a výplní plotov, kladenie zámkovej dlažby, konštrukcie vsakovacích šácht pre vsak dažďovej vody, návrh a realizacia prístreškov,atď...

Pridruženou činnosťou je výstavba rodinných domov a priľahlých stavieb, rekonštrukcie bytov atď...
ID: 2050368  Dátum zverejnenia: 3.8.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 680 - 1500 EUR/mesiac, Hodinová mzda 3,5€ do 6€ podľa skúseností