Opatrovateľ, Opatrovateľka

Domov sociálnych služieb a zariadenie pre seniorov Kaštieľ

Miesto práce
Stupava, Hlavná 13, Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
534 € - 700

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečovanie základných životných potrieb prijímateľov: stravovanie, pitný režim, osobná hygiena, celkový kúpeľ, obliekanie
- spolupráca pri zaisťovaní odbornej pomoci,
- starostlivosť o bezprostredné okolie prijímateľa,
- sprevádzanie prijímateľov na odborné lekárske vyšetrenia, spoločenské podujatia, prechádzky,
- pomoc pri pohybových aktivitách a iné...

7 týždňov dovolenky, polročné odmeny, príspevok na regeneráciu pracovnej sily, dodatková platená polhodinová prestávka, gastrolístky za nočné služby, sprostredkovanie ubytovania

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

ukončený akreditovaný kurz opatrovania v dĺžke min. 220 hod., zamestnancom bez kurzu hradíme nevyhnutné vzdelanie

Zariadenie sociálnych služieb

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Hlavná 13
90031 Stupava
ID: 2059180   Dátum zverejnenia: 4.11.2016