Sestra

Domov sociálnych služieb a zariadenie pre seniorov Kaštieľ

Miesto práce
Stupava, Bratislavský kraj
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
600 EUR/mesiac, príplatky za nočné, víkendy a sviatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

starostlivosť formou ošetrovateľského procesu v domove sociálnych služieb pre dospelých

5 dní dovolenky navyše, dodatková dovolenka, stravovanie v zariadení, možnosť ďalšieho vzdelávania, stabilné zamestnanie

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

všeobecná sestra, ošetrovateľská starostlivosť v komunite

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

empatia, záujem vzdelávať sa, flexibilita, organizačné schopnosti, zodpovednosť

DSS a ZpS Kaštieľ poskytuje sociálne služby už vyše 50 rokov širokej škále prijímateľov rôznych vekových skupín s vysokým stupňom odkázanosti. Zárukou poskytovania vysokej kvality služieb je dodržiavanie štandardov kvality, sledovanie najnovších trendov v oblasti sociálnych služieb a predovšetkým individuálnych potrieb prijímateľov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1953538  Dátum zverejnenia: 13.4.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600 EUR/mesiac, príplatky za nočné, víkendy a sviatky