Realitný maklér / Manažér pobočky Domov Reality v Martine - realitná kancelária od roku 2007.

DOMOV SK s.r.o. realitná kancelária

Centrála: DOMOV REALITY: G. Švéniho 6., Prievidza, okres Dolný Kubín, okres Martin, okres Ružomberok, okres Žilina
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď, dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Provízny systém odmeňovania

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pomôžeme Vám k úspechu v realitách ako silný a skúsený partner.

Ponúkame kariéru obchodníka aj manažéra, zaujímavé provízne ohodnotenie z celého obratu bez odpočtov DPH, alebo iných nákladov RK. Kariérny plán a vzdelávací systém spoločnosti DOMOV REALITY vám dáva možnosť stať sa profesionálom vo vašej lokalite s možnosťou vytvoriť si vlastný tím.

Taktiež príjmeme realitných maklérov! Rozširujeme náš tím profesionálnych obchodníkov s realitami. Ak ste komunikatívny, máte obchodného ducha a vyššie ciele neváhajte nás kontaktovať. Nepožadujeme prax všetko vás bezplatne naučíme, ako zarábať na realitnom trhu. Svoju kariéru u nás môžete odštartovať aj popri diaľkovom štúdiu VŠ, alebo inej práci.

Náplň práce manažéra pobočky:
- Vedenie obchodného tímu realitných maklérov DOMOV REALITY.
- Vedenie porád a kontrola jednotlivých obchodných prípadov podriadených maklérov.
- Realizovanie vlastných obchodných prípadov.
- Prijímanie a zaškolovanie nových realitných maklérov v súčinnosti s Centrálou spoločnosti.
- Kontrola a zodpovednosť za dobré obchodné výsledky v zverenej lokalite.
- Účasť na poradách vedenia spoločnosti

Náplň práce realitného makléra:
- aktívne vyhľadávanie nehnuteľností na predaj a prenájom prostredníctvom firemného softvéru
- komunikácia s klientmi, developerskými spoločnosťami, stavebnými firmami, katastrálnym úradom, geoslužbou, externými spolupracovníkmi
- realizácia obhliadok nehnuteľností
- ponuka nehnuteľností klientom v súlade s ich požiadavkami
- správa a aktualizácia ponuky nehnuteľností cez vlastný softvér

Viac informácií o našich pracovných ponukách nájdete na http://domov-reality.sk/kariera

Možnosť sebarealizácie formou atraktívnej práce s možnosťou vlastného podnikania pod známou obchodnou značkou.
Aj po prevzatí kancelárie vybraným obchodným partnerom zabezpečujeme jej podporu prostredníctvom:
Zázemie stabilnej spoločnosti z čisto slovenským kapitálom a know - how.
Silná marketingová podpora v tlači a na internete, pre zabezpečenie dostatku obchodných príležitostí.
Neplatíme dividendy a zisky majiteľom do zahraničia.
Majitelia sú od vzniku spoločnosti stále aktívny obchodníci.
Kompletné zaškolenie a individuálny prístup.
Vzdelávací systém zameraný na neustály osobnostný a kariérny rast. Rôzne benefity a firemné materiály.
Vysoký podiel na obrate s minimálnymi nákladmi.
Finančné bonusy, vecné bonusy za uspokojivé výsledky.
Materiálne zabezpečenie kancelárskych priestorov.
Využívanie moderného softvéru s automatickým exportom - vyvíjaný od roku 2007.
Pomoc pri vedení vlastného tímu prostredníctvom profesionálnych manažérov a lektorov v oblasti osobnostného a profesného rastu s dlhoročnou praxou v realitách.
Nepretržitá IT a marketingová podpora.
A iné výhody, ktoré preberieme osobne na obchodnom rokovaní, počas výberu vhodného obchodného partnera na pozíciu manažéra.

Za najväčší benefit považujeme bezplatné VZDELÁVANIE v oblasti obchodu, podnikania, občianskeho a obchodného práva, spojené s praxou. Takúto formu vzdelávania nedostanú absolventi v žiadnej škole, preto je pozícia realitného makléra vhodná aj pre nich.

Svoj životopis (najlepšie s fotografiou) posielajte na adresu [email protected], Vaše životopisy triedime citlivo, podľa najlepšieho svedomia a vedomia. Vybratých uchádzačov budeme pozývať na prvý osobný pohovor na našu pobočku, najbližšiu k uchádzačovmu bydlisku.
Za pochopenie ďakujeme - Personálne oddelenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Nie je dôležité aký odbor ste študovali, ani čo ste robili doteraz, ale čo chcete robiť odteraz.

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

výhoda - nie je podmienkou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ponuka je vhodná aj pre ľudí bez praxe, ako aj skúsených obchodníkov, ktorým dávame individuálne podmienky.

Ďalšie požiadavky:
- schopnosť jednať s ľuďmi
- vysoké pracovné nasadenie
- ochota vzdelávať sa a profesionálne rásť
- ochota učiť sa nové veci, flexibilita
- zodpovedný prístup pri realizácií obchodu
- vodičský preukaz a vlastné auto nevyhnutnosť

Sme realitná kancelária Domov SK s.r.o., pôsobiaca pod obchodnou značkou DOMOV REALITY, založená v roku 2007 a vedená tímom profesionálov s dlhoročnými skúsenosťami v obchode s nehnuteľnosťami. Počas našej kariéry sme sa naučili počúvať a plniť požiadavky klientov aj našich spolupracovníkov. Sme silno orientovaní na maximálnu spokojnosť našich klientov a spolupracovníkov o čom svedčia desiatky úspešne zrealizovaných obchodov s nehnuteľnosťami. Nebojíme sa prijať zodpovednosť za klientovu dôveru. Naším cieľom je vychovať a umožniť realizáciu novým ľudom v tejto lukratívnej oblasti, aby mohli prinášať kvalitné služby všetkým, ktorí túžia predať , prenajať alebo kúpiť nehnuteľnosť.

Naše úspechy dosahujeme, pretože:

• To čo ostatní sľubujú, my považujeme za samozrejmosť.
• Vieme, že veľkosť firmy nie je v jej názve ani v masívnej reklame, ale v ľuďoch, ktorí ju tvoria.
• Vieme prijať zodpovednosť za dôveru, ktorú dostávame.
• Čo si myslíme, to aj povieme a čo povieme, to aj spravíme.
• Sme tím ,nie jednotlivci. Jasné dohody robia dobrých priateľov.
• Chápeme a plníme požiadavky druhých.
• Vieme, že peniaze sú odpadom dobre fungujúceho systému.
• Učíme sa s chýb druhých, je to lacnejšie.
• Vážime si konkurenciu, motivuje nás byť lepšími.
• Vieme, že pre koho je práca radosťou, pre toho je život šťastím.
• Nič veľké nebolo vytvorené bez nadšenia.
• Vytrvalosť je všemocná.
• Máme rovnaký meter na seba aj na druhých.
• Veríme v rovnosť šancí, bez rozdielu majetku, farbe pleti, národnosti, pohlaví či vierovyznaní.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 2308457  Dátum zverejnenia: 19.4.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Provízny systém odmeňovania