Obchodný zástupca / Realitný maklér pre Domov Reality - realitná kancelária od roku 2007.

DOMOV SK s.r.o. realitná kancelária

Centrála Prievidza, pobočky a obchodné zastúpenia: Dubnica nad Váhom, okres Banská Bystrica, okres Banská Štiavnica, okres Zvolen, okres Žiar nad Hronom, okres Dolný Kubín, okres Martin, okres Turčianske Teplice, okres Žilina, okres Bánovce nad Bebravou, okres Ilava, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Partizánske, okres Prievidza, okres Trenčín, okres Galanta, okres Hlohovec, okres Piešťany, okres Nitra, okres Nové Zámky, okres Šaľa, okres Topolčany
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď, dohodou
1000 EUR/mesiac, motivačné ohodnotenie podľa dosiahnutých výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

DOMOV SK s.r.o. pôsobiaca pod obchodnou značkou DOMOV REALITY prináša DOMOV PRE KAŽDÉHO už 7 rokov ! Teraz prináša pracovnú príležitosť kde sa budete cítiť ako doma. Využite príležitosť a začnite svoju kariéru na zabehnutých pobočkách, novej pobočke v Trenčíne, v reprezentatívnych priestoroch, s parkovaním pre našich realitných maklérov aj v nových obchodných zastúpeniach, kde sa pripravuje otvorenie "kamenných pobočiek". Sme rodinná firma s dlhoročnými skúsenosťami a reálnymi výsledkami. K úspechu v realitách potrebujete silného a skúseného partnera. Našim cieľom je to čo napĺňame od nášho vzniku v roku 2007: " Radšej regionálne silní, ako celoslovensky slabí!". Nesľubujeme nesplniteľné a nereálne veci. Naši realitní makléri reálne zarábajú po zaškolení nad 1000,-€ mesačne. Ak spĺňate naše požiadavky, pridajte sa k profesionálom a začnite reálne zarábať, prostredníctvom kvalitných a profesionálnych služieb vo svete realít!

Naše pobočky : Prievidza, Nitra, Topoľčany, Martin, Trenčín, Dolný Kubín.

Koho hľadáme? : Ponuka je vhodná aj pre ľudí bez praxe, ako aj skúsených obchodníkov, ktorým dávame individuálne podmienky.

Viac informácií o našich pracovných ponukách nájdete na http://domovreality.sk/kariera_new

UPOZORNENIE: V našej spoločnosti nevyberáme licenčné poplatky, školiace poplatky ani žiadne iné. Chod spoločnosti je plne v réžii DOMOV REALITY od vizitiek po právne služby. Ani nesťahuje tieto náklady z obratu Realitného makléra. Bližšie informácie na osobnom pohovore.

Náplň práce:

- Aktívne vyhľadávanie nehnuteľností na predaj a prenájom prostredníctvom firemného softvéru.
- Komunikácia s klientmi, developerskými spoločnosťami, stavebnými firmami, katastrálnym úradom, geoslužbou, externými spolupracovníkmi.
-Realizácia obhliadok nehnuteľností.
-Ponuka nehnuteľností klientom.
-Správa a aktualizácia ponuky nehnuteľností cez vlastný softvér.

Možnosť sebarealizácie formou atraktívnej práce s možnosťou kariérneho rastu.
Zázemie stabilnej spoločnosti z čisto slovenským kapitálom a know - how.
Silná marketingová podpora v tlači a na internete, pre zabezpečenie dostatku obchodných príležitostí.
Pracujete bez vstupných a mesačných poplatkov za značku.
Neplatíme dividendy a zisky majiteľom do zahraničia.
Majitelia sú od vzniku spoločnosti stále aktívny obchodníci.
Kompletné zaškolenie a individuálny prístup.
Vzdelávací systém zameraný na neustály osobnostný a kariérny rast. Rôzne benefity a firemné materiály.
Kariérny rast.
Motivačný odmeňovací systém.
Finančné bonusy, vecné bonusy za uspokojivé výsledky.
Pohyblivá pracovná doba.
Moderný softvér s automatickým exportom - vyvíjaný od roku 2007.
Softvér na vyhľadávanie nehnuteľností na predaj s kontaktmi na majiteľov.
Vedenie profesionálnymi manažérmi, lektormi v oblasti osobnostného a profesného rastu s dlhoročnou praxou.
A iné výhody.

Svoj životopis (najlepšie s fotografiou) posielajte na adresu [email protected], Vaše životopisy triedime citlivo, podľa najlepšieho svedomia a vedomia. Vybratých uchádzačov budeme pozývať na prvý osobný pohovor na našu pobočku, najbližšiu k uchádzačovmu bydlisku.
Za pochopenie ďakujeme - Personálne oddelenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

nie je dôležité aký odbor ste študovali , ani čo ste robili doteraz ,ale čo chcete robiť odteraz.

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

výhoda - nie je podmienkou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Schopnosť jednať s ľuďmi.
Vysoké pracovné nasadenie.
Ochota vzdelávať sa a profesionálne rásť.
Ochota učiť sa nové veci, flexibilita.
Zodpovedný prístup pri realizácií obchodu.
Vodičský preukaz a vlastné auto nevyhnutnosť.

Sme realitná kancelária Domov SK s.r.o., pôsobiaca pod obchodnou značkou DOMOV REALITY, založená v roku 2007 a vedená tímom profesionálov s dlhoročnými skúsenosťami v obchode s nehnuteľnosťami. Počas našej kariéry sme sa naučili počúvať a plniť požiadavky klientov aj našich spolupracovníkov. Sme silno orientovaní na maximálnu spokojnosť našich klientov a spolupracovníkov o čom svedčia desiatky úspešne zrealizovaných obchodov s nehnuteľnosťami. Nebojíme sa prijať zodpovednosť za klientovu dôveru. Naším cieľom je vychovať a umožniť realizáciu novým ľudom v tejto lukratívnej oblasti, aby mohli prinášať kvalitné služby všetkým, ktorí túžia predať , prenajať alebo kúpiť nehnuteľnosť.

Naše úspechy dosahujeme, pretože:

• To čo ostatní sľubujú, my považujeme za samozrejmosť.
• Vieme, že veľkosť firmy nie je v jej názve ani v masívnej reklame, ale v ľuďoch, ktorí ju tvoria.
• Vieme prijať zodpovednosť za dôveru, ktorú dostávame.
• Čo si myslíme, to aj povieme a čo povieme, to aj spravíme.
• Sme tím ,nie jednotlivci. Jasné dohody robia dobrých priateľov.
• Chápeme a plníme požiadavky druhých.
• Vieme, že peniaze sú odpadom dobre fungujúceho systému.
• Učíme sa s chýb druhých, je to lacnejšie.
• Vážime si konkurenciu, motivuje nás byť lepšími.
• Vieme, že pre koho je práca radosťou, pre toho je život šťastím.
• Nič veľké nebolo vytvorené bez nadšenia.
• Vytrvalosť je všemocná.
• Máme rovnaký meter na seba aj na druhých.
• Veríme v rovnosť šancí, bez rozdielu majetku, farbe pleti, národnosti, pohlaví či vierovyznaní.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 1969862  Dátum zverejnenia: 5.1.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 EUR/mesiac, motivačné ohodnotenie podľa dosiahnutých výsledkov