Opatrovateľka v Domove pre seniorov

Domov seniorov GERION

Miesto práce
Námestie rodiny 1, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
01.11.2016
Mzdové podmienky (brutto)
600,-EUR + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• opatrovateľská starostlivosť v súlade s právnymi predpismi
• pomoc pri odkázanosti na pomoc inej fyzickej osoby podľa prílohy č. 3 v rozsahu podľa prílohy č. 4 zákona o sociálnych službách
• zodpovednosť za základné obslužné a sociálne služby v zariadení
• zodpovednosť za sledovanie bio - psycho - sociálneho stavu klienta

- celodenná strava
- preplatené cestovné náklady
- príjemné a moderné pracovné priestory a vybavenie
- malý pracovný kolektív
- možnosť získania kvalifikácie počas pracovného pomeru - akreditovaný kurz opatrovania

Informácie o výberovom konaní

- nástup ihneď

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prevádzkujeme Domov pre seniorov GERION,
- 20 rokov poskytujeme komplexnú starostlivosť o seniorov, v nízkokapacitnom zariadení
pre 22 klientov,
- poskytujeme 24 hodinovú starostlivosť v pobytovej, celoročnej prevádzke, sociálnu starostlivosť, zdravotnú službu, fyzioterapiu a ostatné doplnkové služby
- Našim cieľom je zabezpečiť seniorom čo najvyššiu možnú kvalitu života ...
www.gerion.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2648634  Dátum zverejnenia: 28.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600,-EUR + odmeny