Odborný garant - kvalifikovaná osoba zodpovedná za poskytovanie ošetrovateľskej starostlivosti v zariadení sociálnych služieb

Domov pre seniorov Golden Age

Miesto práce
Mincova, Liptovský Mikuláš-Liptovská Ondrašová
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
2 000 - 3 000 EUR/mesiacplatové podmienky: v závislosti od dosiahnutého vzdelania, dĺžky praxe, schopnosti, flexibilite reagovať na potreby prijímateľov služieb a ochoty plniť stanovené kritéria organizácie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • poskytovanie komplexnej ošetrovateľskej starostlivosti v súlade s platnou vyhláškou MZ SR, ktorou sa určuje rozsah ošetrovateľskej praxe poskytovanej sestrou samostatne, na základe indikácie lekára alebo v spolupráci s lekárom,
  • vedenie a zodpovednosť za ošetrovateľskú dokumentáciu v rámci ošetrovateľského procesu,
  • administratívna činnosť spojená s vykazovaným vykonávaných úkonov pre zdravotné poisťovne

  • ​príjemné pracovné prostredie, tichá lokalita, možnosť vlastnej sebarealizácie, odmeny, možnosť odborného rastu, preplácanie stravných lístok​

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

odbor ošetrovateľstvo, odborná spôsobilosť na výkon špecializovaných pracovných činností v špecializačnom odbore ošetrovateľská starostlivosť v: komunite/psychiatrii/vnútorného lekárstva/chirurgie/onkológie,

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy

Počet rokov praxe

3

  • ​príjemné vystupovanie, proklientský prístup, pracovitosť, samostatnosť, flexibilita, a snaha vzdelávať sa, tímový prístup

Víziou nášho zariadenia pre seniorov Golden Age je zabezpečenie prežitia dôstojnej jesene života cestou poskytovania flexibilných a kvalitných služieb na vysokej úrovni vyplývajúcich z potrieb vyjadrených samotnými klientmi zariadenia. Celá činnosť organizácie je v maximálnej možnej miere orientovaná na cieľovú skupinu klientov. Naším cieľom je poskytovať služby na špičkovej úrovni.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4787281  Dátum zverejnenia: 18.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac