Zdravotná sestra

Domov pre seniorov Golden Age

Miesto práce
Golden Age, Mincova, Liptovský Mikuláš-Liptovská Ondrašová
Termín nástupu
ihneď
1 500 EUR/mesiacmzda v závislosti od kvalifikácie, vzdelania

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

zdravotná sestra zodpovedá za komplexnú ošetrovateľskú a zdravotnú starostlivosť pre prijímateľov sociálnych, Odber biologického materiálu, vedenie dokumentácie, objednávka liekov, pomôcok, asistencia lekárovi pri vizite, koordinuje a rozdeľuje prácu opatrovateľov a zdravotných asistentov, podávanie informácii o zdravotnom stave rodinným príslušníkom

príjemné pracovné prostredie, tichá lokalita, možnosť vlastnej sebarealizácie , odmeny možnosť odborného rastu, preplácanie stravných lístok

miesto výkonu práce Domov pre seniorov Golden Age Liptovský Mikuláš

V prípade záujmu, zašlite Váš životopis na email: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotníctvo

Ostatné znalosti

Microsoft Excel, Microsoft Word - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

vítaná

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

príjemné vystupovanie, proklientský prístup, pracovitosť, samostatnosť, flexibilita, a snaha vzdelávať sa, tímový prístup, počítačové zručnosti výhodou

Víziou nášho zariadenia pre seniorov Golden Age je zabezpečenie prežitia dôstojnej jesene života cestou poskytovania flexibilných a kvalitných služieb na vysokej úrovni vyplývajúcich z potrieb vyjadrených samotnými klientmi zariadenia. Celá činnosť organizácie je v maximálnej možnej miere orientovaná na cieľovú skupinu klientov. Naším cieľom je poskytovať služby na špičkovej úrovni.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Martin Krchňavý
Tel.: +917090294
E-mail: poslať životopis
ID: 4701563  Dátum zverejnenia: 15.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac