Opatrovateľ(ka), sanitár(ka)

Domov jesene života

Miesto práce
Hanulova 7/a, Bratislava - Dúbravka, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
výkon práce vo verejnom záujme zákon 553/2003

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

opatrovateľ, opatrovateľka, sanitár, sanitárka v trojzmennej prevádzke. Opatrovanie mobilných a imobilných klientov, stravovanie, pitný režim, osobná hygiena, celkový kúpeľ, obliekanie, vyzliekanie.

sanitársky (opatrovateľský) akreditovaný kurz v rozsahu minimálne 220 hodín. Žiadosti spolu so štruktúrovaným životopisom bez fotografie posielajte na nižšie uvedenú e-mailovú adresu, do predmetu správy prosím uveďte : opatrovateľ/ka.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov v zmysle Zákona č. 428/2002 Z.z o ochrane osobných údajov v platnom znení.

Ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Domov jesene života - poskytovanie sociálnej služby seniorom.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 832134  Dátum zverejnenia: 19.5.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: výkon práce vo verejnom záujme zákon 553/2003