Personalista/ka

Domov jesene života

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiacod 1500€/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staň sa súčasťou tímu ľudí, ktorí vedia pracovať tímovo.

Hľadáme

- nového kolegu alebo kolegyňu, ktorý/á sa nám komplexne postará o personálnu agendu našich zamestnancov

- človeka, ktorý bude zdieľať hodnoty organizácie a pristupovať k ľuďom profesionálne

Čo Ťa bude u nás čakať?

- príprava pracovnoprávnej dokumentácie

- spracovanie personálnej agendy

- vedenie a aktualizácia osobných spisov zamestnancov

- príprava rôznych potvrdení pre zamestnancov

- zabezpečenie povinných školení zamestnancov

- práca s interným dochádzkovým systémom

- reportovanie nadriadeným

- tvorba štatistických výkazov, personálnych reportov

- HR + administratívna podpora (aktívne hľadanie potencionálnych kandidátov, zastrešenie náboru od A po Z, preselekcia životopisov, vedenie osobných pohovorov)

- komunikácia s príslušnými úradmi  - sociálna a zdravotná poisťovňa

- komunikácia s externými dodávateľmi ako BOZP, PZS, GDPR a iné

Čo ti vieme ponúknuť?

- príjemné pracovné prostredie a kolektív

- 5 dni dovolenky nad rámec Zákonníka práce

- stravovanie vo vlastnej jedálni za 0,70€/obed

- príplatok na cestovné 2x za rok

- príspevok zamestnávateľa na DDS/III. pilier

- po splnení podmienok príspevky na rekreáciu

-odmeny na polročnej báze

-vzdelávanie a osobnostný rozvoj

Prosíme o zaslanie aktuálneho profesijného životopisu. Na osobné stretnutie budú pozvaní len vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomický - je výhodou, manažment, všeobecné stredoškolské vzdelanie s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Prax na pozícii/v oblasti

Personalistika - prax výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-znalosť práce s MS Office na úrovni pokročilý ( Word, Excel, PowerPoint)

- znalosť práce v programe Vema výhodou

-príjemné, reprezentatívne a slušné vystupovanie

-rozvinuté komunikačné a prezentačné schopnosti

-kultivovaný písomný prejav

-schopnosť analytického myslenia

-schopnosť efektívne pracovať samostatne ale aj v rámci tímu

-dôslednosť, dôkladnosť, svedomitosť a zmysel pre detail

-lojálnosť

- schopnosť rýchlo sa učiť nové veci

- odbornosť, znalosť pracovnoprávnych predpisov vo verejnej správe, zákon 552/2003 a zákon 553/2003 Z.z.

-pôsobenie vo verejnej správe výhodou

-bezúhonnosť preukázaná výpisom z registra trestov, nie starším ako 3 mesiace

Domov jesene života - poskytovanie sociálnej služby seniorom.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4818705  Dátum zverejnenia: 30.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac