Ekonóm

Domov dôchodcov, Pažítková 2, Bratislava

Miesto práce
Pažítková 2, Bratislava
Termín nástupu
1.7.2024, dohoda
1 500 - 1 800 EUR/mesiac- mzda sa odvíja od skúsenosti a dĺžky praxe, prax v programe Trimel vítaná

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-samostatné a komplexné  zabezpečovanie ekonomických prác, rozpočtovania, financovania, správy majetku, pokladničnej agendy - rozpočtová organizácia
-rozpracúvanie metodiky účtovníctva a výkazníctva v DD
-účtovnícke práce v zmysle platných právnych predpisov, vecnú, finančnú, funkčnú a účtovnú správnosť dokladov
-vedenie evidencie finančnej zálohy na nákup zamestnancami s následným vyúčtovaním
-vykonáva výplatu finančnej hotovosti za nákup, tovar, prácu a služby po písomnom súhlase riaditeľky
-archiváciu písomností
-všetky administratívne práce, ktoré súvisia so zabezpečením a výkonom práce účtovník
-inventarizáciu majetku

-riadenie, koordinácia a metodické usmerňovanie tímu zamestnancov

týždenný pracovný čas je 37.5 hodín,
pracovný čas 7.00-15.00, možnosť dohody flexibilného pracovného času
týždeň dovolenky naviac

príspevok do DDS

gastrokarta

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomický

Počet rokov praxe

3

samostatnosť, zodpovednosť, prax na uvedenej pozícii minimálne 3 roky, komunikačné zručnosti, empatia, asertivita, flexibilita,
lojálnosť voči spoločnosti,
občianska a trestná bezúhonnosť

koordinačné a riadiace schopnosti

Domov dôchodcov je zariadenie sociálnych služieb s celodenným pobytom, zriadené Mestskou časťou Bratislava - Ružinov. Našim zámerom je vytvárať príjemné, empatické a predovšetkým dôstojné prostredie nielen pre našich obyvateľov, ale aj pre zamestnancov. Buďte toho súčasťou.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4107359  Dátum zverejnenia: 25.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac