Vedúca sestra

Domov dôchodcov, Pažítková 2, Bratislava

Miesto práce
Pažítková 2, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 200 EUR/mesiac1200,- € odmeňovanie podľa Zákona 553/2003 Z.z. v znení nesk. predpis

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Manažér/ka opatrovateľskej a ošetrovateľskej starostlivosti

ponúkame ubytovanie na ubytovni
strava v zariadení
týždeň dovolenky naviac
odmeny

DȎLEŽITÉ! Pre zaradenie do výberového konania je potrebné zaslať žiadosť o účasť vo výberovom konaní, štruktúrovaný životopis, motivačný list, doklad o zápise v Komore sestier, overené kópie o najvyššom vzdelaní, výpis z registra trestov (nie starší ako 3 mesiace) . Požadované doklady zasielajte na adresu zariadenia: Domov dôchodcov, Pažítková 2, 821 01 Bratislava v zalepenej obálke s názvom
"Výberové konanie : vedúca sestra"
do 22.10.2019 do 10.00 hod. Vo svojom životopise uveďte, že súhlasíte so spracovaním Vašich osobných údajov spoločnosťou Domov dôchodcov pre účely sprostredkovania zamestnania podľa Zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov.

Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí prejavili záujem pracovať v našom zariadení. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí splnili uvedené predpoklady.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ošetrovateľstvo

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

5

samostatnosť, bezúhonnosť, prax v riadiacej funkcii v zariadení pre seniorov minimálne 5 rokov , komunikačné zručnosti, vedenie tímu, empatia, asertivita, flexibilita
licencia na výkon zdravotníckeho povolania výhodou

Domov dôchodcov je zariadenie sociálnych služieb s celodenným pobytom, zriadené Mestskou časťou Bratislava - Ružinov. Našim zámerom je vytvárať príjemné, empatické a predovšetkým dôstojné prostredie nielen pre našich obyvateľov, ale aj pre zamestnancov. Buďte toho súčasťou.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3137056  Dátum zverejnenia: 9.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiac1200,- € odmeňovanie podľa Zákona 553/2003 Z.z. v znení nesk. predpis