Sociálny pracovník

Domov dôchodcov, Pažítková 2, Bratislava

Miesto práce
Pažítková 2, 82101, Bratislava
Termín nástupu
dohoda
Mzdové podmienky (brutto)
odmeňovanie Zákona 553/2003 Z. z.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vedie vstupný rozhovor
- Spracováva sociálnu agendu klientov
- Vyhotovuje zmluvy o poskytovaní sociálnej služby, dodatky k zmluve o poskytovaní sociálnej služby, zmluvy o platení časti úhrady, dodatky k zmluvám o platení časti úhrady
- Vyhotovuje podklady pre štatistiku
- Vykonáva administratívne práce spojené s prácou sociálneho pracovníka
- Riadi proces Individuálneho plánovania s programom sociálnej rehabilitácie
- Vypracúva individuálny plán s IT tímom
- Vypracúva plán zamedzenia vzniku rizikových situácií s IT tímom
- Vypracúva plán sociálnej rehabilitácie s IT tímom
- Koordinuje inštruktorov sociálnej rehabilitácie
- Vyhotovuje a kontroluje záznamy z výkonu sociálnej rehabilitácie
- Prehodnocuje individuálny plán a plán sociálnej rehabilitácie s IT tímom
- Sprevádza a pomáha odkázanú osobu pri vybavovaní úradných záležitostí
- Vykonáva sociálnu adaptáciu klientov
- Komunikuje s rodinnými príslušníkmi klienta

týždenný pracovný čas 37,5 hodín
dovolenka za kalendárny rok je 5 - 6 týždňov

Štruktúrovaný životopis zašlite, prosím, emailom na adresu [email protected].

Do predmetu správy uveďte názov pozície, o ktorú sa uchádzate.

Vo svojom životopise uveďte, že súhlasíte so spracovaním Vašich osobných údajov spoločnosťou Domov dôchodcov pre účely sprostredkovania práce v súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov. Po ukončení výberového konania budú podľa zákona č.122/2013 všetky prijaté životopisy a osobné údaje zlikvidované.

Kontaktovať budeme len vybratých záujemcov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

sociálna práca

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

Komunikatívnosť
Samostatnosť myslenia
Analytické myslenie
Lojálnosť voči spoločnosti
Občianska a trestná bezúhonnosť

Domov dôchodcov je zariadenie sociálnych služieb s celodenným pobytom, zriadené Mestskou časťou Bratislava - Ružinov. Našim zámerom je vytvárať príjemné, empatické a predovšetkým dôstojné prostredie nielen pre našich obyvateľov, ale aj pre zamestnancov. Buďte toho súčasťou.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1648411  Dátum zverejnenia: 29.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: odmeňovanie Zákona 553/2003 Z. z.