Predajca/interiérový dizajnér v kuchynskom štúdiu

DOMOSS TECHNIKA, a.s.

Miesto práce
Piešťany, Bratislavská 11/a
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
02.01.2017
Ponúkaný plat (brutto)
nástupný plat dohodou, celk.príjem daný % zo zisku, horná hranica príjmu nie je obm

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- predaj kuchynských liniek zn. Sykora, plus predaj doplnkov - vstavané spotrebiče, stoly,stoličky a iné doplnky
- komunikácia so zákazníkom a odborné poradenstvo v oblasti kuchýň a aj interiérov
- vyhotovenie vizualizácií zostáv kuchynských liniek v 3D programe z našej ponuky podľa požiadaviek a potrieb zákazníka
- vypracovanie cenovej ponuky, zadanie do výroby a zabezpečenie montáže u zákazníka
- komunikácia so zákazníkom až do celkového ukončenia a odovzdania zákazky

-možnosť uplatniť svoje schopnosti pre tvorivú a samostatnú prácu
-práca v perspektívne sa rozvíjajúcej firme, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už 26 rokov
-možnosť odborného rastu
-zabezpečenie odborných školení a vzdelávania
-PC s grafickým programom, mobilný telefón
. motivujúce finančné ohodnotenie
- zaujímavé zamestnanecké benefity vyplývajúce z činnosti firmy

Na výberové pohovory budú pozvaní iba kandidáti, ktorí spĺňajú nami požadované kritériá.
Všetkým záujemcom ďakujeme
Profesné životopisy zasielajte na mail. adresu
anna.bielikova@domoss.sk a zároveň
martina.hrdinova@domoss.sk

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

7.12.2016 (ostáva ešte 1 deň)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Windows - pokročilý
Internet (e-mail, www) - pokročilý
AutoCAD - pokročilý

Počet rokov praxe

obchod
3

- hľadáme samostatnú a tvorivú osobnosť s technickým myslením, dobrými komunikačnými a obchodnými zručnosťami
- požadujeme prax v obchode, najlepšie v oblasti navrhovania a predaja interiérov
Pracovná pozícia nie je vhodná pre študentov denného ani externého štúdia !!!!!

Na slovenskom trhu úspešne pôsobíme už 26 rokov.
Sme obchodná spoločnosť zaoberajúca sa maloobchodom a veľkoobchodom s bielou a čiernou technikou a iným spotrebným tovarom pre domácnosť.
Prevádzkujeme maloobchodné predajne v Piešťanoch, Dolnom Kubíne, Skalici, veľkoobchod s bielou technikou, veľkoobchod so sanitou, 5 kuchynských štúdií, 2 kúpeľňové štúdiá a 2 kombinované kuchynsko-kúpeľňové štúdiá v Piešťanoch, Trenčíne, Nitre, Trnave a Bratislave, internetový obchod.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Bratislavská 11/a
921 01 Piešťany
ID: 829974   Dátum zverejnenia: 18.11.2016