Marketingový pracovník

DOMOSS TECHNIKA, a.s.

Bratislavská 11, Piešťany, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
06/2022
800 - 1 500 EUR/mesiack základnému platu mesačné prémie, plus 14. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si nadšený pre inovácie a obchod?
Ak áno, pridaj sa k nám ešte dnes a staň sa úspešným členom nášho tímu.
Sme firma, ktorá na slovenskom trhu pôsobí už viac ako tridsať rokov a svoj marketingový kolektív chce obohatiť o šikovného, kreatívneho človeka, ktorého čaká pestrá a zaujímavá práca, ako:
● práca v administrácii eshopu - Prestashop - nastavovanie kampaní, správa blogu a
informačných podstránok
● nastavovanie kampaní v internom systéme
● komunikácia s dodávateľmi a partnermi
● spolupráca s agentúrami pri zadávaní a nastavovaní kampaní
● základy SEO
● copywritting - písanie článkov, FB príspevkov
● plánovanie a publikovanie príspevkov na sociálnych sieťach
● komunikácia s grafikom - zadávanie požiadaviek na grafiku
● plánovanie, realizácia a vyhodnotenie interných a dodávateľských kampaní
● pomoc pri plánovaní a organizovaní interných eventov
● príprava a vyhodnotenie newsletterov (skúsenosti s prácou v Mailchimp, Ecomail
výhodou)
● plánovanie rozpočtov ku kampaniam - kontrola ich dodržiavania

Čo ponúkame?
● pravidelný mesačný príjem
● garantovaná mzda po dobu zaučenia
● flexibilný pracovný čas, možnosť práce z domu - home office
● rekreačný príspevok, príspevok na letné tábory detí, použitie sociálneho fondu
na šport a kultúru, eventy pre rodiny zamestnancov
● príspevky pri životných jubileách, pri narodení dieťaťa, pri svadbe, vernostné odmeny
● zaujímavé zamestnanecké benefity vyplývajúce z obchodnej činnosti firmy,
zamestnanecké ceny na všetok tovar, ktorý predávame
● príspevky do III. piliera
● finančné príspevky na stravovanie
● mobilný telefón, notebook

V prípade záujmu poprosíme o zaslanie životopisu. Určite si ho starostlivo prečítame a ak budeš pre nás vhodným kandidátom, telefonicky ťa kontaktujeme.
Profesné životopisy zasielaj na mail. adresu:
[email protected] a zároveň
[email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Google Analytics - Mierne pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Google Ads - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

práca v oblasti marketingu

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

● komunikatívny typ, zodpovedný, schopný rýchlo reagovať
na zmeny
● vysoké pracovné nasadenie, odolnosť voči stresu
● schopnosť pracovať samostatne, vlastná iniciatíva
● znalosti internetového prostredia a sociálnych sietí
● textové, gramatické a grafické znalosti

Spoločnosť DOMOSS pôsobí na trhu bývania a vybavenia domácnosti už viac ako 30 rokov. DOMOSS prináša široké spektrum produktov a služieb pre domácnosť. Svoje služby DOMOSS poskytuje v regióne západného Slovenska. V sieti 4 kúpeľňových a 4 kuchynských štúdií prináša značkové produkty vysokej kvality od popredných svetových výrobcov. Štúdiá DOMOSS nájdete v Piešťanoch, Bratislave, Trnave. Zákazníkom poskytujeme poradenstvo a projektové riešenia kuchýň a kúpeľní.
DOMOSS okrem siete štúdií je aj veľkoobchodná spoločnosť s bielou technikou a sanitou s celoslovenským pokrytím.
Spoločnosť sa vo svojej ponuke orientuje na renomované svetové značky a produkty, ktoré zaručujú zákazníkom riešenia s dôrazom na kvalitu a spoľahlivosť produktov, najmodernejší dizajn, vysokú úžitkovú hodnotu a to s veľkou škálou výberu.
www.domoss.sk , www.studiadomoss.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 36319  Dátum zverejnenia: 16.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac